بین الملل

حمله امروز حزب‌الله لبنان به هفت پایگاه نظامی صهیونیستی

حمله امروز حزب‌الله لبنان به هفت پایگاه نظامی صهیونیستی

حزب‌الله لبنان روز دوشنبه، هفت پایگاه نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی را هدف قرار داد.

به گزارش تیتر نیوز، مقاومت اسلامی لبنان دوشنبه شب اعلام کرد که در حمایت از ملت مقاوم فلسطین در غزه، هفت پایگاه نظامی ارتش رژیم صهیونیستی را هدف حملات مختلف خود قرار داده است.

حزب‌الله اعلام کرد که ساعت ۱۱ صبح امروز دوشنبه، مقاومت اسلامی عراق محل تجمع نظامیان اسرائیلی در اطراف پایگاه السماقه در مزارع اشغالی شبعا را با سلاح مناسب هدف قرار داد.

حزب الله لبنان همچنین اعلام کرد که ساعت ۱۵ روز دوشنبه، همزمان سه پایگاه الراهاب، حدب البستان و برانیت را با موشک‌های برکان و شلیک چند خمپاره هدف قرار داد.

مقاومت اسلامی لبنان در بیانیه‌ای دیگر از حمله به نیروهای پیاده نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در پایگاه البغدادی راس ساعت ۱۵:۳۵ با استفاده از شلیک چند گلوله خمپاره خبر داد و اعلام کرد که تلفات قطعی به دشمن وارد شده است.

حزب الله افزود: ساعت ۱۷:۴۰ دقیقه به وقت محلی مواضع نیروی نظایان صهیونیست در پایگاه حرج شتوال را با سلاح های مناسب هدف قرار داد و به اهداف مورد نظر اصابت کرد.

در بیانیه دیگر آمده است که نیروهای مقاومت ساعت ۲۰ به وقت محلی در واکنش به حملات دشمن به روستاهای و مناطق جنوبی لبنان و شهدت حسین علی منصور، مواضع نظامیان صهیونیست در داخل منزلی در منطقه المطله را هدف حمله موشکی خود قرار داد.

انتهای پیام

گروه تحریریه علوم بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای پیچیده جهانی. با استفاده از تحلیل‌های کیفی و دقیق، شما را در جریان تغییرات جهانی قرار می‌دهم. با روشی آمیخته از روش‌های روزمره و نظری، به شما مطالب جذابی درباره اتفاقات جهانی ارائه می‌دهم.