اقتصادی

دعوت از صاحب نظران حوزه ارتباطات برای حضور در نمایشگاه تلکام

دعوت از صاحب نظران حوزه ارتباطات برای حضور در نمایشگاه تلکام

مدیرکل ارتباطات و اموربین الملل شرکت مخابرات ایران از کارشناسان، مدیران، صاحب نظران و علاقه‌مندان به حوزه ارتباطات، توسعه اقتصاد دیجیتال و اینترنت اشیا به منظور حضور در رویدادهای مختلف بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی تلکام دعوت به عمل آورد.

به گزارش تیتر نیوز، محمدرضا بیدخام-مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران- ضمن تاکید بر قدمت و اهمیت نمایشگاه تلکام به عنوان محل تعامل شرکت ها و افراد دخیل در حوزه ICT کشور، به تفاوت های اساسی این دوره با توجه به تغییرات فناوری در بخش های هوش مصنوعی و فناوری اشاره کرد و افزود: رویکردهای مبتنی بر تغییر اساسی مخابرات به سمت اقتصاد دیجیتال و غلبه اینترنت اشیا در بخش های مختلف و نمود آن در بیست و چهارمین نمایشگاه تلکام، فناوری اطلاعات و اقتصاد دیجیتال، رویدادهای مهم و گردهمایی های ارزشمندی را در میان کارشناسان در بر خواهد داشت.

 بیدخام گفت: توسعه اقتصاد دیجیتال با افزایش تأثیر و پایداری ابتکارات مبتنی بر فناوری برای ایجاد تأثیرات پایدار و متوازن، از شاخص ترین موارد در ورود قدرتمندانه شرکت مخابرات و دیگر اپراتورهای ارتباطی به مرحله تحول دیجیتال و اتصال پذیری است.

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل اظهار داشت: گروه مخابرات ایران با حضور شرکت های مخابرات ایران، گروه کارخانجات شهید قندی، شرکت شسکام ، شرکت کاراشاب ، شرکت خدمات اول مخابرات، شرکت امید ژرف نگر ، شرکت تهران سیمین فر، شرکت نوران ارتباطات پایدار، شرکت بهینه پردازش سپهر پارس، مجتمع صنعتی رفسنجان و شرکت پیشتازان در سالن هفت نمایشگاه بین المللی تلکام، دستاوردها و محصولات فناورانه و متنوع خود را به علاقه مندان عرضه می کند.

براساس اعلام شرکت مخابرات ایران، وی افزود: از عموم متخصصین، صاحب نظران و علاقه مندان به حوزه مخابرات، فناوری اطلاعات و اقتصاد دیجیتال دعوت می کنیم با حضور در نمایشگاه تلکام، از تازه ترین خدمات و محصولات فناورانه شرکت های گروه مخابرات ایران بازدید به عمل آورند.

انتهای پیام

کارگروه تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص در زمینه تحلیل‌های اقتصادی هستم. با استفاده از روش‌های پیشرفته تحلیل، تمام تلاشم را می‌کنم تا به شما تحلیل‌های دقیق و قابل اعتماد را ارائه دهم تا شما بتوانید در مورد مسائل اقتصادی تصمیم‌گیری کنید.