علمی و پزشکی

رقیب جدید و جدی آیفون ۱۵ / عکس

در حالی‌که ظاهر این گوشی تفاوت چندانی با وان پلاس ۱۲ معمولی ندارد، اما ظاهراً مجهز به قاب کاملاً فلزی است. از نظر ترکیب رنگ، به نظر می‌رسد که طرفداران جهانی وان پلاس،‌ می‌توانند این گوشی را در رنگ‌های مشکی و آبی خریداری کنند. اما هنوز اطلاعات رسمی در مورد ترکیب رنگ آن وجود ندارد.

بیشتر بخوانید:

وان پلاس ۱۲R در تصاویر افشایی رویت شد

یکی از منابع آگاه بازار با نام کاربری Abhishek Yadav تصاویری را به‌اشتراک گذاشته است که طراحی وان پلاس ۱۲R را به‌خوبی با ترکیب رنگ برنزی نشان می‌دهد.

رقیب جدید و جدی آیفون ۱۵ / عکس

انتظار می‌رود وان پلاس Ace ۳ که با نام وان پلاس ۱۲R نیز شناخته می‌شود، در تاریخ ۲۳ ژانویه در کنار گوشی وان پلاس ۱۲ به بازار جهانی عرضه می‌شود. به عبارت دیگر، این اولین مدل از سری وان پلاس R خواهد بود که در بازارهای بین‌المللی عرضه می‌شود. این گوشی هوشمند در تاریخ ۲۳ ژانویه (۳ بهمن) عرضه می‌شود.

در حالی که هنوز حدود یک ماه تا عرضه این گوشی هوشمند باقی‌مانده است، «مکس جمبور» در پست اخیر خود فهرستی از مشخصات این موبایل منتشر کرده است. اگر این اطلاعات صحت داشته باشد،‌ وان پلاس ۱۲R ظاهراً با ظرفیت باتری بالاتری نسبت به وان پلاس ۱۲ عرضه خواهد شد که بسیار امیدوارکننده به نظر می‌رسد.

در مورد قیمت این دستگاه،‌ ظاهراً وان پلاس ۱۲R به طور قابل‌توجهی مقرون‌به‌صرفه‌تر از وان پلاس ۱۲ خواهد بود. همانطور که گفته شد، هنوز اطلاعات موثقی در مورد قیمت این گوشی در دست نیست.

بیشتر بخوانید:

۵۸۵۸

گروه تحریریه علوم پزشکی

نوشته‌هایم به طور خلاقانه، با جذابیت و همراه با مطالعات علمی تهیه می‌شوند. هدفم جلب توجه شماست و شما را در دنیایی از اطلاعات جذاب و پر رمز و راز پزشکی به سفری هیجان‌انگیز دعوت کنم.