اقتصادی

سوخت‌رسانی به روال عادی بازگشت

سوخت‌رسانی به روال عادی بازگشت

سخنگوی صنف جایگاه‌داران سوخت گفت: با تلاش‌های صورت گرفته روال سوخت‌رسانی به حالت عادی بازگشته است و مشکلی خاصی در این حوزه وجود ندارد.

رضا نواز در گفت‌وگو با تیتر نیوز، با بیان اینکه اکنون هیچ مشکلی برای تامین سوخت وجود ندارد و علی رغم افزایش تقاضا با مشکلی در این حوزه مواجه نیستیم، اظهار کرد: وضعیت جایگاه‌ها مناسب است و روال سوخت‌گیری به حالت عادی بازگشته است.

وی با بیان اینکه در تلاش هستیم تا امکان استفاده از کارت‌های هوشمند سوخت در تمام جایگاه‌ها فراهم شود، گفت: پیشرفت خوبی در این حوزه نیز حاصل شده و جایگاه‌ها در تهران و کلان‌شهرها با مشکل خاصی مواجه نیستند و پیش‌بینی می‌شود که به‌زودی کل مشکل برطرف شود.

طبق گزارشات مردمی که به تیتر نیوز رسیده در برخی نقاط مرزی همچون استان کرمان، سوخت‌رسانی با مشکل مواجه است که پیگیری‌های تیتر نیوز نشان می‌دهد تلاش مسوولان برای حل این موضوع نیز ادامه دارد.

انتهای پیام

کارگروه تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص در زمینه تحلیل‌های اقتصادی هستم. با استفاده از روش‌های پیشرفته تحلیل، تمام تلاشم را می‌کنم تا به شما تحلیل‌های دقیق و قابل اعتماد را ارائه دهم تا شما بتوانید در مورد مسائل اقتصادی تصمیم‌گیری کنید.