عرضه ٥ محصول سایپا در سامانه یکپارچه/ فقط متقاضیان ٢ مرحله می توانند خودرو انتخاب کنند

عرضه ٥ محصول سایپا در سامانه یکپارچه/ فقط متقاضیان ٢ مرحله می توانند خودرو انتخاب کنند

سامانه یکپارچه خودروهای داخلی برای همه متقاضیان مرحله اول و دوم سامانه یکپارچه که ۱۰۰ میلیون تومان پول بلوکه کرده و نوبت‌دهی شده بودند و موعد زمانی تحویل خودروی آنها در فصول آتی تعیین شده بود باز شده و آنها امکان لغو سفارش و انتخاب خودرو از میان محصولات عرضه شده توسط گروه خودروسازی سایپا را از امروز (٢٣ آذر ماه) دارند.

به گزارش تیتر نیوز، با توجه به ظرفیت‌های خالی ناشی از انصراف متقاضیان یا افزایش تولید، در راستای اجرای تصمیمات کارگروه خودروی شورای رقابت و با هدف تسهیل شرایط برای کلیه متقاضیان خودرو ، ظرفیت‌های قابل ارائه توسط گروه خودروسازی سایپا  برای متقاضیان دو مرحله اول و دوم سامانه یکپارچه خودروها که نوبت تحویل خودروی آن‌ها در فصول آینده تعیین شده است، از طریق سامانه یکپارچه فراهم شده است.

در این مرحله پنج محصول گروه خودروسازی سایپا شامل شاهین با گیربکس اتوماتیک، کوییکGX-Rl، کوییک GX-L، ساینا S DA، ساینا استاندارد ٨۵گانه در قالب سه طرح عادی، طرح ویژه مادران و طرح جایگزینی خودروهای فرسوده اجرایی می‌شود.

خودروهای عرضه شده در این مرحله، با توجه به اعلام شرکت سایپا به صورت فروش فوق‌العاده با تحویل حداکثر سه ماهه خواهند بود.

براین اساس متقاضیان می‌توانند جهت انتخاب خودروها از امروز (پنجشنبه) تا ساعت  ٢٣ و ٥٩ دقیقه روز دوشنبه (٢٧ آذر ماه) برای ثبت‌نام اقدام کنند. 

در این مرحله برای همه متقاضیان مرحله اول و دوم سامانه یکپارچه که ۱۰۰ میلیون تومان پول بلوکه کرده و موعد زمانی تحویل خودرو آن‌ها در نوبت‌دهی‌ها در فصول آتی تعیین شده و متقاضیانی که در طرح‌های ویرایش قبلی یا در طرح عرضه خودروی وارداتی شرکت کرده‌اند، امکان لغو سفارش و انتخاب خودرو از محصولات عرضه شده میسر است .

گفتنی است که کلیه افرادی که دعوتنامه برای آن‌ها صادر شده یا خرید خودرو داشته  و همچنین متقاضیانی که در طرح‌های جایگزینی قبلی سامانه و یا طرح عرضه خودروی وارداتی شرکت و واریز وجه کرده و در نوبت دریافت هستند، انتخاب خودرو را نخواهند داشت و مشمول این طرح نیستند.

انتهای پیام