ورزشی

هافبک پرسپولیس ملوانی می‌شود – تیتر نیوز

هافبک پرسپولیس ملوانی می‌شود - تیتر نیوز

در شرایطی که شب گذشته اعلام شد بازیکنان مشمول سربازی قادر خواهند بود تا پایان لیگ در تیم‌های تحت قراردادشان کار را دنبال کنند و برای فصل آینده راهی تیم‌های نظامی شوند، محمد عمری تصمیم قطعی خود را گرفته است.

هافبک تکنیکی و پدیده فصل گذشته سرخ‌پوشان قصد دارد در همین نیم فصل با جدایی از پرسپولیس راهی ملوان شده تا مرحله سربازی‌اش را زودتر به سرانجام برساند.

عمری که به عنوان پدیده فصل گذشته از سوی یحیی گل‌محمدی فرصت بازی یافته بود و به خوبی از آن بهره برد تا حتی شانس نزدیک شدن به فهرست امیر قلعه‌نویی و تیم ملی را از آن خود کند، با بدشانسی بزرگی مواجه شده بود که مصدومیت مانع از حضورش در اردوگاه تیم ملی بزرگسالان شد. با این حال عمری فصل گذشته را به عنوان یکی از نیروهای کارآمد و تاثیرگذار پرسپولیس با کسب عنوان قهرمانی به پایان رساند تا برنامه ویژه‌ای برای لیگ جدید داشته باشد. اما مصدومیت‌هایی که به واسطه فشردگی بازی‌ها و حضور همزمان در اردوی تیم المپیک برایش شکل داد، مانع از تکرار درخشش این بازیکن در لیگ بیست و سوم شد. یک ضرر مالی عجیب در روزهای ابتدایی سرمایه‌اندوزی در کنار انصراف از دانشگاه و اعلام مشمول سربازی شدنش، شاید روحیه او را کاملا تحت تاثیر قرار داد تا نمایشی متفاوت نسبت به فصل گذشته را تا به اینجا دنبال کند.

عمری اما اکنون تصمیم نهایی خود را گرفته است؛ در شرایطی که شب گذشته معاون سازمان نظام وظیفه از فرصت به بازیکنان مشمول سربازی تا پایان فصل خبر داده بود و این خبر با موج خوشحالی بین این بازیکنان همراه شده بود، هافبک سرخ‌ها اما چمدان خود را بسته و آماده عزیمت به سمت انزلی است.

هافبک سرخ‌ها تصمیم گرفته در پنجره زمستانی با جدایی از این تیم، نیم فصل دوم را با پیراهن ملوان بندرانزلی و زیر نظر مهدی تارتار آغاز کند و به این شکل هر چه سریع‌تر به وضعیت سربازی‌اش نیز سامان دهد و از معافیت شکل گرفته تا پایان فصل جاری استفاده نبرد.

با این شرایط محمد عمری را باید جدا شده قطعی پرسپولیس نامید و حتی یحیی گل‌محمدی گزینه جانشینی او را نیز در نقل و انتقالات زمستانی انتخاب کرده و با باشگاه برای پیگیری مذاکره و تقویت تیم صحبت داشته است.

258 258

کارگروه خبری علوم ورزشی

با تمرکز بر تحقیق و ارائه‌ی اطلاعات به‌روز و دقیق، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به دنبال افزایش دانش و آگاهی ورزشی خوانندگان هستم. از نکات تازه‌ترین تکنیک‌ها تا راهنمایی‌های تمرینی، همراهی با من برای تجربه‌ی یک دنیای ورزشی پویا و هیجان‌انگیز را تجربه کنید.