اقتصادی

وزیر راه و شهرسازی وارد شهرستان مرزی آستارا شد

وزیر راه و شهرسازی وارد شهرستان مرزی آستارا شد
عکس خبر تزئینی است

تیتر نیوز/گیلان وزیر راه و شهرسازی امروز شنبه نهم دی ماه به منظور افتتاح پل مرزی جدید و مشترک اتومبیل رو و همچنین سایت موقت پایانه مرزی جدید آستارا در مرز ایران و جمهوری آذربایجان وارد شهرستان مرزی آستارا در استان گیلان شد.

مهرداد بذرپاش که ریاست هیئت ایرانی کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان را بر عهده دارد، در بدو ورود با استقبال اسدالله عباسی استاندار گیلان، محمد رضا شهاب زاده فرماندار آستارا و مسئولان استانی و محلی وارد شهرستان مرزی بندر آستارا شد.

به گزارش تیتر نیوز، افتتاح رسمی پل مرزی مشترک اتومبیل رو بر روی رودخانه مرزی آستارا چای، راه موقت دسترسی به بزرگراه بین المللی و ترانزیتی آستارا – آستارا و سایت موقت پایانه مرزی جدید آستارای جمهوری اسلامی ایران و همچنین شرکت در کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی ایران و جمهوری آذربایجان با حضور مقامات مسئول ارشد وزارتخانه ها و سازمان های اقتصادی، سیاسی و امنیتی مختلف دو کشور همسایه از جمله برنامه های سفر یک روزه مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی به شهرستان مرزی بندر آستارا در شمال غربی استان گیلان است.

انتهای پیام

کارگروه تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص در زمینه تحلیل‌های اقتصادی هستم. با استفاده از روش‌های پیشرفته تحلیل، تمام تلاشم را می‌کنم تا به شما تحلیل‌های دقیق و قابل اعتماد را ارائه دهم تا شما بتوانید در مورد مسائل اقتصادی تصمیم‌گیری کنید.