حوادث

پایان جولان قمه‌کشان خیابان تختی رشت 

پایان جولان قمه‌کشان خیابان تختی رشت 

تیتر نیوز/گیلان فرمانده انتظامی رشت از دستگیری دو سارق که قصد درگیری با چاقو در خیابان تکتی این شهرستان را داشتند، خبر داد.

محمود حافظی مدیرکل پلیس در جمع خبرنگاران گفت: برخورد با مخلان نظم و امنیت عمومی و افزایش احساس امنیت مردم همواره سرلوحه کار پلیس است.

وی گفت: در پی تماس یکی از شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر اینکه 3 نفر با چاقو در دست قصد درگیری و درگیری در خیابان تختی دارند، بلافاصله نیروهای امدادی و کارکنان حوزه 12 پلیس آگاهی مورد نیاز قرار گرفتند. به محل ارسال شد.

فرمانده انتظامی شهرستان رشت با بیان اینکه پلیس به موقع حاضر شد و از وقوع درگیری جلوگیری کرد، تصریح کرد: دو نفر به اتهام سرقت دستگیر و دو قبضه کلاشینکف از آنها کشف شد.

این افسر پلیس تصریح کرد: پرونده این متهمان 25 و 28 ساله برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی و قضایی شد و تلاش برای دستگیری یک نفر دیگر نیز ادامه دارد.

اصلاح طلب حافظی ضمن تشکر از همراهی و همکاری مردم گفت: خوشبختانه با همکاری هوشمندانه و آگاهانه شهروندان شاهد توسعه نظم اجتماعی و افزایش احساس امنیت هستیم.

انتهای پیام

کارگروه خبری حوادث

نویسنده حوادث با تمرکز بر جنبه‌های سیاسی و اجتماعی رویدادها هستم. توانایی بررسی تأثیر رویدادها بر سیاست‌ها و جامعه را دارم و به خوانندگان نگاهی عمیقتر به این جنبه‌ها می‌دهم.