گل محمدی: برای عمری بهتر است در پرسپولیس بماند/ در مورد قوانین سقف بودجه عجولانه تصمیم گیری شد

گل محمدی: برای عمری بهتر است در پرسپولیس بماند در مورد قوانین سقف بودجه عجولانه تصمیم گیری شد

سرمربی پرسپولیس گفت: محمد عمری فکر نمی‌کنم تصمیمی غیر از ماندن در پرسپولیس داشته باشد، او می‌تواند خودش را سرباز کند، اما بهتر است امسال هم در پرسپولیس بماند تا ببینیم سال بعد چه اتفاقی می‌افتد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از این دیدار با مس رفسنجان اظهار کرد: آخرین بازی نیم‌فصل را در پیش داریم و وضعیت جدول، هم برای ما و هم برای تیم مس رفسنجان، باعث می‌شود که یک بازی خوب را شاهد باشیم. مس در چند بازی اخیر نتایج خوبی نگرفته، ولی با توجه به اینکه می‌خواهد شرایطش را در جدول بهتر کند و با توجه به بازی‌های اخیرشان تیم خوبی در اختیار دارند. آن‌ها کادر فنی خوبی در اختیار دارند و آقای الهامی می‌تواند روز‌های خوبی را برای تیم مس رفسنجان به وجود بیاورد. بازیکنان ما انگیزه زیادی دارند و من مطمئنم فردا بازی خوبی از آب درمی‌آید؛ چرا که هر دو تیم شامل بازیکنان فنی خوبی هستند. هدف اصلی ما با توجه به وضعیت جدول کسب سه امتیاز و نگه‌داشتن خودمان در بالای جدول است.

سرمربی پرسپولیس درباره بازیکنان دعوت‌شده به تیم‌ملی برای حضور در جام ملت‌های آسیا عنوان کرد: بازیکنان ما آن قدر حرفه‌ای هستند که به این مسائل توجه نکنند. کمی غافلگیرانه بود که لیست در این زمان منتشر شد، ولی ۹۰ درصد بازیکنان مشخص بود که چه کسانی هستند. ما به انتخاب سرمربی تیم‌ملی احترام می‌گذاریم و برایشان آرزوی موفقیت می‌کنیم.

گل‌محمدی درباره پیش‌بینی‌اش از نتایج تیم‌ملی در جام ملت‌ها گفت: باتوجه به باتجربه‌بودن بازیکنان تیم‌ملی و قرعه خوبی که داریم، فکر می‌کنم با یک آمادگی خوب، تیم‌ملی تا فینال رقابت‌ها صعود می‌کند. بازیکنان آنقدر باتجربه هستند که این روز‌ها را دیده باشند. فکر می‌کنم شاهد نتایج خوبی از سوی آن‌ها خواهیم بود.

او درباره رفع مشکل بازیکنان سربازش تا پایان فصل توضیح داد: میلاد با توجه به صحبت‌های نظام وظیفه مشکلی ندارد. فکر می‌کنم تصمیم خوبی گرفته شد. حدود ۳۵، ۴۰ بازیکن این مشکل را داشتند. محمد عمری هم فکر نمی‌کنم تصمیمی غیر از ماندن در پرسپولیس داشته باشد. او می‌تواند خودش را سرباز کند، اما بهتر است امسال هم در پرسپولیس بماند تا ببینیم سال بعد چه اتفاقی می‌افتد.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: ما اتفاقات عجیب و غریبی در وضع قوانین دیدیم و از ابتدا مشخص بود این مشکلات به وجود می‌آید. من قبلا صحبت کردم که مشکلات زیادی به وجود می‌آید. این اتفاق هم افتاد و شاید خیلی کارشناسانه نبود در صورتی که وقتی می‌خواهید چنین تغییرات عمده‌ای در نقل و انتقالات و بودجه داشته باشید باید از همه کارشناسان، مربیان، مدیران عامل و اصحاب رسانه کمک گرفته می‌شد. همه باید در وضع شدن چنین مقرراتی دخیل می‌شدند، اما متاسفانه عجولانه انجام شد و قطعا صدمات زیادی به باشگاه‌ها از جمله خود ما وارد شد. متاسفانه نتوانستیم از گروهمان در لیگ قهرمانان آسیا صعود کنیم. این قانون به ما ضرر زد، اما تجربه خوبی شد که افراد کارشناس نظر بدهند نه این که دو، سه نفر کنار هم بنشیند و قوانین را وضع کنند و نهایتا به این فضاحت برسند.