ورزشی

بازگشت سانچو به جمع زنبورها

بازگشت سانچو به جمع زنبورها

وینگر انگلیسی منچستریونایتد با قراردادی قرضی و شش‌ماهه بدون بند خرید دائمی به تیم سابقش یعنی بوروسیا دورتموند بازگشت.

به گزارش تیتر نیوز، سانچو که در ماه‌های اخیر با اریک تن‌هاخ، سرمربی هلندی شیاطن سرخ، دچار مشکلات شدید شده و از ترکیب کنار گذاشته شده بود با قراردادی قرضی به ارزش چهار میلیون یورو به دورتموند بازگشت. البته بیشتر حقوق سانچو را منچستریونایتد پرداخت می‌کند.

سانچو پس از عقد قرارداد با دورتموند گفت: «وقتی امروز وارد رختکن شدم، احساس کردم به خانه برگشتم. من باشگاه را در داخل و خارج می‌شناسم، همیشه به هواداران اینجا خیلی نزدیک بوده‌ام و هرگز ارتباطم را با آنها قطع نکرده‌ام. نمی‌توانم صبر کنم تا دوباره هم‌تیمی‌هایم را ببینم، به زمین بروم و با لبخندی بر لب فوتبال بازی کنم، گل بزنم و کمک کنم تا در لیگ قهرمانان پیشروی کنیم.»

سباستین کهل، مدیر ورزشی دورتموند، نیز در این باره گفت: «سانچو بازیکنی کاملاً خاص است و من مشتاقانه منتظرم او را به‌زودی با لباس‌های سیاه و زرد ببینم. او این شهر، زیگنال ایدونا پارک، هواداران و باشگاه ما را می‌شناسد. او در چند ماه گذشته هیچ بازی رسمی انجام نداده است اما ما مطمئن هستیم که او به سرعت به فرم ایده‌آلش بازخواهد گشت.»

انتهای پیام

کارگروه خبری علوم ورزشی

با تمرکز بر تحقیق و ارائه‌ی اطلاعات به‌روز و دقیق، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به دنبال افزایش دانش و آگاهی ورزشی خوانندگان هستم. از نکات تازه‌ترین تکنیک‌ها تا راهنمایی‌های تمرینی، همراهی با من برای تجربه‌ی یک دنیای ورزشی پویا و هیجان‌انگیز را تجربه کنید.