ورزشی

توضیحات فدراسیون فوتبال درباره قرارداد ۶ بازیکن سپاهان – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

توضیحات فدراسیون فوتبال درباره قرارداد ۶ بازیکن سپاهان - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، جمشید نورشرق عنوان کرد: با توجه به اینکه باشگاه سپاهان در بیانیه‌ای اعلام داشته که فدراسیون فوتبال شب پیش از بازی قبلی این باشگاه به ۶ بازیکن باشگاه سپاهان مجوز بازی نداده، لازم به توضیح است که در پی ثبت قراردادهای ارائه شده از سوی این باشگاه در ابتدای فصل و مشخص شدن تخطی از دستورالعمل ناظر بر سقف بودجه و همچنین دستورالعمل ناظر بر قراردادهای بازیکنان، مراتب جهت اصلاح به اطلاع این باشگاه رسانده شد و به جهت عدم انجام اقدامی در جهت انطباق با دستورالعمل‌های ابلاغی، موضوع به کمیته انضباطی فدراسیون گزارش گردید که روند مزبور منجر به صدور آرا از کمیته‌های انضباطی و استیناف فدراسیون فوتبال شد.

وی افزود: بنا به مراتب فوق روشن است که تعبیر قضیه به نحو روایت شده از سوی باشگاه سپاهان منطبق با حقیقت نبوده و به منزله کتمان پیشینه امر و اطلاع رسانی قبلی موضوع به آن باشگاه و در جریان قرار گرفتن مدیران باشگاه سپاهان از مدت‌ها قبل تلقی می‌شود.

کارگروه خبری علوم ورزشی

با تمرکز بر تحقیق و ارائه‌ی اطلاعات به‌روز و دقیق، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به دنبال افزایش دانش و آگاهی ورزشی خوانندگان هستم. از نکات تازه‌ترین تکنیک‌ها تا راهنمایی‌های تمرینی، همراهی با من برای تجربه‌ی یک دنیای ورزشی پویا و هیجان‌انگیز را تجربه کنید.