علمی و پزشکی

تولیدات جدید شریک سابق ایران خودرو را ببینید/ عکس

به گزارش خبرگزاری تیتر نیوز، پیش فروش سدان eπ ۰۰۷ دانگ فنگ به طور رسمی از ۱۶ ژانویه آغاز و در سه ماهه اول سال ۲۰۲۴ عرضه می‌شود. این خودروی جدید در نسخه‌های EV و EREV برای مصرف کنندگان در دسترس خواهد بود. eπ یک برند خودروی الکتریکی تحت برند دانگ فنگ است.

“e” مخفف الکترون است، در حالی که “π” منعکس کننده روح علمی انسان برای کشف مجهولات است. این برند قصد دارد تا سه سال آینده بیش از ۱۰ مدل را روانه بازار کند. ۰۰۷ اولین مدل این برند خواهد بود.

پیشرفت حیرت‌انگیز شریک سابق ایران خودرو

طراحی آیرودینامیک خودرو با درب‌های فریم لِس (بدون قاب)، دستگیره‌های درب مخفی و رینگ‌های پنج پره با کالیپرهای ترمز قرمز تکمیل شده و ضریب درگ را به ۰.۲۰۹Cd می‌رساند. دانگ فنگ eπ ۰۰۷ که به عنوان یک سدان سایز متوسط ‌شناخته می‌شود، ابعادی برابر با ۴۸۸۰/۱۸۹۵/۱۴۶۰ میلی‌متر دارد و فاصله بین دو محور آن نیز ۲۹۱۵ میلی‌متر است. سایر عناصر قابل توجه درب‌های قیچی مانند، بال برقی عقب و سانروف پانوراما ۱.۸۲۴ اینچی آن هستند.

متن کامل این گزارش را اینجا بخوانید.

227227

گروه تحریریه علوم پزشکی

نوشته‌هایم به طور خلاقانه، با جذابیت و همراه با مطالعات علمی تهیه می‌شوند. هدفم جلب توجه شماست و شما را در دنیایی از اطلاعات جذاب و پر رمز و راز پزشکی به سفری هیجان‌انگیز دعوت کنم.