ورزشی

جنجال در نشست خبری کاساس و تحریم سرمربی اسپانیایی

جنجال در نشست خبری کاساس و تحریم سرمربی اسپانیایی

خبرنگاران عراقی از نحوه برخورد سرمربی تیم ملی فوتبال عراق در پاسخ به سوالات عصبانی شده و دست‌جمعی از سالن نشست خبری بیرون رفتند.

به گزارش تیتر نیوز و به نقل از اسپورت عراق، تیم ملی فوتبال عراق در دور یک‌هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا به مصاف اردن رفت که این بازی جنجالی در نهایت با پیروزی سه بر دو اردن به پایان رسید تا عراق از داور رقابت‌ها حذف شود.

نشست خبری پایان بازی جنجالی و پرسروصدا از آب درآمد و واکنش کاساس به انتقاد یک خبرنگار باعث شد تا همه خبرنگاران عراقی سالن را ترک کنند.

یک خبرنگار عراقی از کاساس پرسید: در تیم انضباط حاکم نبود. حضور شما در یک برنامه تلویزیونی باعث شد تا آرامش تیم از بین برود. هتل تیم بسیار شلوغ و رفت‌وآمدها زیاد بود. شادی گل ایمن حسین از نبود آرامش در تیم نشان داشت. شما شاید از نظر فنی موفق شده باشید اما از نظر انضباطی و اداره تیم موفق نبودید.

بعد از این انتقاد کاساس با اشاره دستش گفت: سوال بعدی.

بعد از این واکنش کاساس، همه خبرنگاران عراقی نشست خبری را ترک کردند.

سرمربی عراق در ادامه نشست خبری به گلایه از خبرنگاران عراقی پرداخت و گفت که انتظار چنین برخوردی را از آنها نداشت.

انتهای پیام

کارگروه خبری علوم ورزشی

با تمرکز بر تحقیق و ارائه‌ی اطلاعات به‌روز و دقیق، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به دنبال افزایش دانش و آگاهی ورزشی خوانندگان هستم. از نکات تازه‌ترین تکنیک‌ها تا راهنمایی‌های تمرینی، همراهی با من برای تجربه‌ی یک دنیای ورزشی پویا و هیجان‌انگیز را تجربه کنید.