بین الملل

حزب‌الله لبنان پایگاه‌ها و تجمعات صهیونیست‌ها را هدف قرار داد

حزب‌الله لبنان پایگاه‌ها و تجمعات صهیونیست‌ها را هدف قرار داد

حزب‌الله لبنان تجمع سربازان رژیم صهیونیستی در مرزهای لبنان و اراضی اشغالی را با موشک هدف قرار داد.

به گزارش تیتر نیوز، حزب‌الله لبنان اعلام کرد تجمع سربازان رژیم صهیونیستی در شرق شهرک «إفن مناحم» را با چندین موشک هدف قرار داده است.

حزب‌الله لبنان منطقه «مسغاف عام» در الجلیل و یک پایگاه اسرائیلی در شهرک متولا را هدف قرار داد.

مقاومت لبنان پیش از این نیز پایگاه راهب رژیم صهیونیستی را هدف قرار داد.

از سوی دیگر رسانه‌های رژیم صهیونیستی اعلام کردند ارتش این رژیم حمله گسترده‌ای را به وادی السلوقی در جنوب لبنان انجام داده و ده‌ها هدف را بمباران کرده است.

خبرنگار المیادین در جنوب لبنان اعلام کرد ارتش رژیم صهیونیستی ۲۰ حمله را به وادی السلوقی انجام داد. این منطقه همچنین هدف حملات توپخانه‌ای شدید قرار گرفت.

ارتش این رژیم اعلام کرد، «۱۵۰ نقطه وابسته به حزب‌الله لبنان در جنوب را که مسئول شلیک موشک‌ها و پهپادها بودند، هدف قرار داده است.»

ارتش رژیم صهیونیستی همچنین شهرک حولا و مناطقی در اطراف یک پایگاه نظامی در الجلیل را هدف قرار داد.

مقاومت لبنان همچنان به عملیات خود علیه مواضع و تجمعات نیروهای دشمن صهیونیستی در امتداد مرزهای لبنان با فلسطین اشغالی در راستای حمایت از مقاومت فلسطین ادامه می‌دهد. مقاومت فلسطین از هفتم اکتبر عملیات طوفان الاقصی را علیه رژیم صهیونیستی آغاز کرد.

انتهای پیام

گروه تحریریه علوم بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای پیچیده جهانی. با استفاده از تحلیل‌های کیفی و دقیق، شما را در جریان تغییرات جهانی قرار می‌دهم. با روشی آمیخته از روش‌های روزمره و نظری، به شما مطالب جذابی درباره اتفاقات جهانی ارائه می‌دهم.