اقتصادی

حضور ۵۰ واحد تولیدی و خدماتی در نمایشگاه تخصصی خودروی اراک

حضور ۵۰ واحد تولیدی و خدماتی در نمایشگاه تخصصی خودروی اراک

تیتر نیوز/مرکزی مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: نمایشگاه تخصصی خودرو با حضور ۵۰ واحد تولیدی و خدماتی فردا در اراک برپا می‌شود.

علی جودکی در گفت و گو با تیتر نیوز اظهار کرد: دوازدهمین نمایشگاه تخصصی خودرو، قطعات یدکی و صنایع وابسته در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی برگزار می شود.

وی بیان کرد: این نمایشگاه تخصصی در ۷۰۰۰ متر مربع فضای سرپوشیده نمایشگاهی از سه شنبه ۱۲ تا جمعه ۱۵ دی ماه از ساعت ۱۵ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان و علاقمندان خواهد بود.

وی افزود: نمایشگاه با حضور بیش از ۵۰ واحد تولیدی و ‌خدماتی از استان‌های تهران، اصفهان، البرز، مرکزی و با رونمایی از خودروهای تولیدی جدید شرکت کاریزان خودرو و نمایش اتوبوس‌های برقی شرکت عماد خودرو از عصر فردا در اراک آغاز به کار می‌کند.

جودکی گفت: برترین تولیدکنندگان قطعات خودرو و همچنین حضور انجمن صنایع همگن نیرو ‌محرکه و قطعه‌سازان خودرو استان مرکزی و همراهی بزرگترین گردهمایی خودروهای خاص کمیته لوکس، اسپرت و کلاسیک استان مرکزی از موارد برجسته این رویداد به شمار می رود.

انتهای پیام

کارگروه تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص در زمینه تحلیل‌های اقتصادی هستم. با استفاده از روش‌های پیشرفته تحلیل، تمام تلاشم را می‌کنم تا به شما تحلیل‌های دقیق و قابل اعتماد را ارائه دهم تا شما بتوانید در مورد مسائل اقتصادی تصمیم‌گیری کنید.