ورزشی

سانچو به تیم سابقش باز خواهد گشت

سانچو به تیم سابقش باز خواهد گشت

جیدون سانچو ممکن است این ماه به صورت قرضی به بوروسیا دورتموند بازگردد.

به گزارش تیتر نیوز و به نقل از دیلی‌استار، سانچو که با مبلغ ۸۵ میلیون یورو از بوروسیا دورتموند به یونایتد پیوست، نتوانسته انتظارات را برآورده کند. او پس از اختلاف با اریک تن‌هاخ اکنون آینده مبهمی دارد. سانچو  به خاطر پستی در شبکه های اجتماعی مورد غضب اریک تن هاخ قرار گرفت و از عذرخواهی نیز خودداری کرده است. 

اکنون بوروسیادورتموند مایل است این بازیکن را در پنجره نقل و انتقالات ژانویه دوباره به فوتبال آلمان بازگرداند و گفته می شود به توافقاتی نیز دست یافته است. 

درگیری با تن هاخ بر سر چه بود؟

سانچو در فهرست ۲۰ نفره تن‌هاخ برای بازی با آرسنال نبود و سرمربی هلندی ادعا کرد به این دلیل است که سانچو قبل از سفر به شمال لندن به خوبی تمرین نکرده. 

سانچو بلافاصله وارد شبکه‌های اجتماعی شد و نوشت که توضیحات تن‌هاخ کاملاً نادرست است و این پست را به مدت ۱۰ روز داشت. در حالی که سانچو در نهایت پست را حذف کرد ولی حاضر به عذرخواهی نشد تا مدت ها از ترکیب تیمش دور باشد.

 بوروسیا دورتموند (جایی که سانچو ۴ سال در آن بازی کرد) و ناتینگهام فارست هر دو به این بازیکن علاقه مند هستند و به نظر می رسد سانچو به زودی راهی آلمان شود.

انتهای پیام

کارگروه خبری علوم ورزشی

با تمرکز بر تحقیق و ارائه‌ی اطلاعات به‌روز و دقیق، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به دنبال افزایش دانش و آگاهی ورزشی خوانندگان هستم. از نکات تازه‌ترین تکنیک‌ها تا راهنمایی‌های تمرینی، همراهی با من برای تجربه‌ی یک دنیای ورزشی پویا و هیجان‌انگیز را تجربه کنید.