ورزشی

«فراکتاب» کتاب‌های مکتب حاج قاسم را رایگان عرضه می‌کند

در آستانه سال‌روز شهادت حاج‌قاسم؛

«فراکتاب» کتاب‌های مکتب حاج قاسم را رایگان عرضه می‌کند

«فراکتاب» به مناسبت سالگرد شهادت سردار سلیمانی، تمامی کتاب‌های الکترونیک و صوتی مکتب حاج قاسم را به صورت رایگان در اختیار دوست‌داران کتاب قرار داده است.

به گزارش خبرنگار فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، کتابخوان و فروشگاه کتاب «فراکتاب» به مناسبت سالگرد شهادت سردار سلیمانی، یاران باوفایشان، تمامی کتاب‌های الکترونیک و صوتی مکتب حاج قاسم را به صورت رایگان در اختیار دوست‌داران کتاب قرار داده است.

این کتاب‌ها شامل کتاب «عزیز زیبای من» به قلم زینب مولایی است که مستندی روایی از روز‌های پایانی زندگی شهید حاج قاسم سلیمانی است و کتاب «از چیزی نمی‌ترسیدم» که زندگینامه خودنوشت حاج قاسم سلیمانی است و به وقایع زندگی او در سال‌های ۱۳۳۵ تا ۱۳۵۷ به قلم خودش می‌پردازد، همچنین کتاب «مرد میدان» به قلم میلاد عرفان پور نیز سومین کتاب از این کتاب‌هاست که شامل مجموعه اشعاری در رثای شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی است.

کتاب صوتی «کوچک مرد» هم که منظومه‌ای از کتاب زندگینامه خودنوشت و کودکی شهید حاج قاسم سلیمانی است به قلم طیبه شامانی نوشته شده و سما سهرابی گوینده و سعید شمس تصویرگر آن است در این مجموعه کتاب‌ها قرار دارد.

کتاب «ما ننساک» نیز که مرتضی حیدری آل کثیر گردآورنده آن است چهارمین کتاب از این مجموعه کتاب‌ها است و کتاب «سربازنامه» به قلم افشین علا و با تصویرگری محمدحسین صلواتیان پنجمین جلد از کتاب‌های مکتب حاج قاسم است.

کارگروه خبری علوم ورزشی

با تمرکز بر تحقیق و ارائه‌ی اطلاعات به‌روز و دقیق، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به دنبال افزایش دانش و آگاهی ورزشی خوانندگان هستم. از نکات تازه‌ترین تکنیک‌ها تا راهنمایی‌های تمرینی، همراهی با من برای تجربه‌ی یک دنیای ورزشی پویا و هیجان‌انگیز را تجربه کنید.