ورزشی

محبوبیت ویژه طارمی در عربستان؛ باید به الهلال بیاید!

محبوبیت ویژه طارمی در عربستان؛ باید به الهلال بیاید!

به گزارش خبرگزاری تیتر نیوز؛ دو هوادار تیم الهلال عربستان به هتل خبرنگاران ایرانی آمده بودند و سراغ طارمی را می گرفتند. آنها در گفت و گو با خبرگزاری آنلاین تیتر نیوز اظهار داشتند: ما امیدواریم طارمی فصل آینده به این الهلال عربستان بیاید و برایش بهترین ها را آرزو می کنیم.

هوادار ان الهلال در مورد اینکه رسانه‌ها از احتمال پیوستن طارمی به اینترمیلان خبر داده اند گفتند: بله می دانیم او می خواهد همچنان خودش را در فوتبال اروپا ثابت کند، قطعا او همچنان بهتر و بهتر خواهد شد چون یکی از بهترین مهاجمان فوتبال آسیاست و امیدواریم بعد از آن به الهلال بیاید. هواداران الهلال مهدی را خیلی دوست دارند.

یکی دو هوادار سپاهان نیز در هتل برای آنها کری خوانی می کردند که در لیگ قهرمانان آسیا شما را سه بر صفر می بریم! آنها نیز می گفتند الهلال قدرتمند است و بازیکنانی مثل میتروویچ دارد و ما ۴ بر صفر برنده می شویم.

طرفداران سپاهان هم می گفتند اگر الاتحاد در اصفهان می‌ ماند و بازی می کرد بازنده می شد که هواداران الهلال گفتند از النصر و الاتحاد متنفریم! آنها را ببرید خوشحال هم می شویم.

258 258

کارگروه خبری علوم ورزشی

با تمرکز بر تحقیق و ارائه‌ی اطلاعات به‌روز و دقیق، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به دنبال افزایش دانش و آگاهی ورزشی خوانندگان هستم. از نکات تازه‌ترین تکنیک‌ها تا راهنمایی‌های تمرینی، همراهی با من برای تجربه‌ی یک دنیای ورزشی پویا و هیجان‌انگیز را تجربه کنید.