حوادث

مسدود شدن محور‌های مواصلاتی اهر، هریس و ورزقان

مسدود شدن محور‌های مواصلاتی اهر، هریس و ورزقان

آفتاب نیوز:

غلامرضا رسول زاده روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران در خصوص آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی استان بهمن اظهار داشت: از شب گذشته شاهد بارش شدید برف در تمامی محورهای مواصلاتی بودیم. بارش شدید برف در استان و عدم دید کافی محورهای خواجه – اهر، حارث و ورزقان بسته شده است.

وی ادامه داد: در حال حاضر اکیپ برف 50 خودرو را که در برف گیر کرده بودند نجات و مستقر کرده اند.

وی گفت: از شهروندان عزیز تقاضا داریم تردد در محورهای بسته به ویژه در شهرستان های احرار، ورزقان و حارث را متوقف کنند و هر وسیله نقلیه ای که در مجاورت این محورها است متوقف شود.

وی اطمینان داد: تردد منازل، مساجد و مدارس در جاده ها نیز آماده ارائه تسهیلات به مردم گرفتار در برف است و در سایر محورهای این استان تردد فقط از طریق پل چرخ انجام می شود، امکان ادامه دارد.

وی تاکید کرد: از استان های عزیز تقاضا داریم از هر نوع سفر خودداری کنند و در صورت نیاز وسایل زمستانی، مواد غذایی، لباس گرم و زنجیر چرخ به همراه داشته باشند و با سرعت کم حرکت کنند و با احتیاط رانندگی کنند.

کارگروه خبری حوادث

نویسنده حوادث با تمرکز بر جنبه‌های سیاسی و اجتماعی رویدادها هستم. توانایی بررسی تأثیر رویدادها بر سیاست‌ها و جامعه را دارم و به خوانندگان نگاهی عمیقتر به این جنبه‌ها می‌دهم.