واکنش هنرمندان به حادثه تروریستی کرمان

واکنش هنرمندان به حادثه تروریستی کرمان

آفتاب‌‌نیوز :

دو انفجار تروریستی در اطراف گلزار شهدای کرمان، رخ داد؛ جایی که بسیاری از دوستداران شهید حاج قاسم سلیمانی، برای پاسداشت چهارمین سال شهادت و ترور او، به سوی مزارش روانه بودند.

پس از اعلام خبر شهادت بیش از یکصد تن از هموطنان در این حادثه تروریستی و مجروحیت تعداد قابل توجهی از حاضران، جمعی از هنرمندان کشورمان، در شبکه‌های اجتماعی، نسبت به این واقعه واکنش نشان دادند و ضمن اعلام همدردی با مردم ایران و به ویژه اهالی کرمان، ترور و تروریست‌ها را محکوم کردند.

تا زمان تنظیم این خبر، در این جمع، نام هایی، چون منیژه حکمت، حبیب رضایی، محمد شایسته، افشین هاشمی، الهام پاوه نژاد، آزیتا موگویی و سیدمحمود رضوی به چشم می‌خورد.

همچنین هنرمندانی همچون فریبا نادری، مازیار لرستانی، محیا دهقانی، هنگامه قاضیانی، مینا وحید، بهرنگ علوی، نعیمه نظام دوست، سیدمازیار هاشمی، سوگل طهماسبی و کریم امینی این اقدام تروریستی را محکوم و نسبت به شهادت هموطنان بی گناه، ابراز تاسف کردند.

ساعت ۱۴:۴۵ دقیقه عصر چهارشنبه ۱۳ دی ماه ۱۴۰۲ در یک عملیات تروریستی در گلزار شهدای کرمان و مسیر زائران سردار سلیمانی، ۲ انفجار رخ داد که در نتیجه آن ۱۰۳ نفر شهید و ۱۸۸ نفر مجروح شدند.