فرهنگ و هنر

کتاب‌های مکتب حاج قاسم به‌صورت رایگان در اختیار مخاطبان قرار گرفت

کتاب‌های مکتب حاج قاسم به‌صورت رایگان در اختیار مخاطبان قرار گرفت

«فراکتاب» به مناسبت سالگرد شهادت سردار سلیمانی، تمامی کتاب‌های الکترونیک و صوتی مکتب حاج قاسم را به صورت رایگان در اختیار دوست‌داران کتاب قرار داده است.

به گزارش تیتر نیوز، کتابخوان و فروشگاه کتاب «فراکتاب» به مناسبت سالگرد شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی تمامی کتاب‌های الکترونیک و صوتی مکتب حاج قاسم را به صورت رایگان در اختیار دوست‌داران کتاب قرار داده است.

این کتاب‌ها شامل کتاب «عزیز زیبای من» به قلم زینب مولایی است که مستندی روایی از روزهای پایانی زندگی شهید حاج قاسم سلیمانی است و کتاب «از چیزی نمی ترسیدم» که زندگینامه خودنوشت حاج قاسم سلیمانی است و به وقایع زندگی او در سال‌های ۱۳۳۵ تا ۱۳۵۷ به قلم خودش می‌پردازد، همچنین کتاب «مرد میدان» به قلم میلاد عرفان پور نیز سومین کتاب از این کتاب‌هاست که شامل مجموعه اشعاری در رثای شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی است.

کتاب صوتی «کوچک مرد» هم که منظومه ای از کتاب زندگینامه خودنوشت و کودکی شهید حاج قاسم سلیمانی است به قلم طیبه شامانی نوشته شده و سما سهرابی گوینده و سعید شمس تصویرگر آن است در این مجموعه کتاب‌ها قرار دارد.

کتاب «ما ننساک» نیز که مرتضی حیدری آل کثیر گردآورنده آن است چهارمین کتاب از این مجموعه کتاب‌ها است و کتاب «سربازنامه» به قلم افشین علا و با تصویرگری محمدحسین صلواتیان پنجمین جلد از کتاب‌های مکتب حاج قاسم است.

انتهای پیام

نویسنده تحریریه مطالب هنری

با استفاده از انتخاب دقیق واژگان، تازگی و جذابیتی به نثرم اضافه می‌کنم.