حوادث

کشف ۴ تن لوازم آرایش تقلبی در غرب تهران

کشف ۴ تن لوازم آرایش تقلبی در غرب تهران

رئیس پلیس امنیت اقتصادی غرب استان تهران از کشف چهار تن مواد آرایشی و بهداشتی قاچاق در شهرستان شهریار خبر داد.

به گزارش تیتر نیوز، سرهنگ سید هاشم حسینیه در تشریح جزئیات این خبر گفت: چندی پیش ماموران پلیس امنیت اقتصادی اطلاعاتی مبنی بر دپو و جابجایی مواد اولیه لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق از جمله کرم پودر در غرب استان تهران دریافت کردند. کرم دست و کرم صورت در شهرستان شهریار و در حال تحقیق در مورد این موضوع هستند.

وی افزود: با تایید صحت گزارش دریافتی، ماموران پلیس امنیت اقتصادی غرب تهران با هماهنگی مراجع قضایی در این انبار حضور یافتند. در بازرسی از انبار مذکور کلیه مواد اولیه لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق 82 گالن 50 کیلوگرمی که مجموعاً چهار تن است، 116 کارتن خالی قرص متادون و 10 ابزار و تجهیزات تولید لوازم آرایشی و بهداشتی تقلبی کشف و ضبط شد. . .

حسینیه با بیان اینکه کارشناسان ارزش کشفیات را 20 میلیارد ریال برآورد کردند، گفت: در این رابطه یک نفر دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد و پس از آن پرونده به دادسرا ارسال شد و پرونده ها ادامه دارد. تحقیقات جنایی آغاز شده است.

انتهای پیام

کارگروه خبری حوادث

نویسنده حوادث با تمرکز بر جنبه‌های سیاسی و اجتماعی رویدادها هستم. توانایی بررسی تأثیر رویدادها بر سیاست‌ها و جامعه را دارم و به خوانندگان نگاهی عمیقتر به این جنبه‌ها می‌دهم.