ورزشی

گفت‌وگوی تیتر نیوز با خبرنگار عمانی درباره احتمال حضور برانکو در پرسپولیس

گفت‌وگوی تیتر نیوز با خبرنگار عمانی درباره احتمال حضور برانکو در پرسپولیس

یک خبرنگار عمانی می‌گوید برانکو باید در حال حاضر روی تیم ملی این کشور متمرکز باشد و پس از آن به پیشنهاد پرسپولیس فکر کند.

ولید العبری، خبرنگار عمان دیلی در گفت‌وگو با تیتر نیوز درباره احتمال حضور برانکو، سرمربی فعلی تیم ملی عمان روی نیمکت پرسپولیس اظهار کرد: ما در حال حاضر در جام ملت‌ها حضور داریم. به نظرم برانکو روی تیم ما تمرکز کرده است. او به خاطر قراردادی که دارد باید تا آخر مسابقات برای عمان کار کند اما پس از آن ایده‌ای ندارم. ممکن است در عمان بماند و یا به پرسپولیس بیاید. این موضوع به نتایج برانکو در جام ملت‌ها بستگی دارد.

او درباره پیش‌بینی‌اش از عملکرد عمان در جام ملت‌های آسیا گفت: من فکر می‌کنم عمان شانس خوبی با عربستان دارد که به مرحله حذفی صعود کنند. عمان با برانکو ایوانکوویچ به تیم خوبی تبدیل شده است. او تیم خوبی ساخته و بازیکنان باتجربه‌ای در اختیار دارد که در دوره قبلی مسابقات حضور داشته‌اند. با این حال من امیدوارم به مرحله یک چهارم نهایی برسیم چرا که آخرین باری که به مرحله یک هشتم نهایی رسیدیم، ایران ما را شکست داد.

این خبرنگار عمانی درباره شانس قهرمانی ایران توضیح کرد: چهار تیم شانس قهرمانی دارند. ژاپن، ایران، کره جنوبی و استرالیا شانس‌های اصلی قهرمانی هستند. امروز دیدیم که ژاپن به سختی ویتنام را شکست داد پس جام ملت‌ها آسان نیست. این چهار تیم شانس بالاتری دارند چرا که بازیکنان زیادی در اروپا دارند.

العبری ادامه داد: ایران و کره جنوبی برای مدت زیادی است که قهرمان جام ملت‌ها نشده‌اند. آخرین قهرمانی ایران به دوره مهاجرانی برمی‌گردد. به همین دلیل اگر یکی از تیم‌های ایران و کره جنوبی قهرمان شوند، خیلی خوشحال خواهند شد.

انتهای پیام

کارگروه خبری علوم ورزشی

با تمرکز بر تحقیق و ارائه‌ی اطلاعات به‌روز و دقیق، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به دنبال افزایش دانش و آگاهی ورزشی خوانندگان هستم. از نکات تازه‌ترین تکنیک‌ها تا راهنمایی‌های تمرینی، همراهی با من برای تجربه‌ی یک دنیای ورزشی پویا و هیجان‌انگیز را تجربه کنید.