استان ها

259 طرح شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین در دهه فجر افتتاح می شود

به گزارش خبرگزاری تیتر نیوز از قزوین؛ مسعود خواجه وند ضمن تبریک فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و آغاز چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و گرامیداشت ماه مبارک رجب المرجب واعیاد فرخنده رجب، در خصوص طرح های آماده افتتاح در این ایام اظهارداشت: همزمان با دهه مبارک فجر تعداد 259 پروژه شرکت توزیع نیروی برق استان با اعتباری بالغ بر 167 میلیارد تومان در شهرستان های قزوین، آوج، البرز، تاکستان، بوئین زهرا، آبیک و شهرمحمدیه افتتاح می شود.

259 طرح شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین در دهه فجر افتتاح می شود

وی افزود: این طرح ها شامل توسعه و احداث، نیرو رسانی، اصلاح و بهینه سازی، روشنایی معابر، رفع ضعف ولتاژ، برقرسانی روستایی، گذراز پیک، ساماندهی برق های غیرمجاز، جایگزینی شبکه سیمی با کابل خودنگهدار، رفع حریم و جابجایی شبکه است.

خواجه وند تصریح کرد: از مجموع این طرح ها تعداد 63 طرح در شهرستان قزوین، 67 طرح در تاکستان، 13 طرح در شهرستان آبیک، 21 طرح در شهرستان آوج، 18 طرح در شهرستان البرز، 40 طرح در بوئین زهرا و 37 پروژه نیز در شهر محمدیه به بهره برداری می رسد.

وی بیان کرد: با افتتاح طرح های یاد شده در ایام دهه مبارک فجر، ضمن برخورداری مردم از خدمات کیفی در بخش انرژی گام مهمی در راستای جلب رضایت شهروندان نیز برداشته می شود.

انتهای پیام