ورزشی

انریکه: باید به بازی بدون ام‌باپه عادت کنیم

انریکه: باید به بازی بدون ام‌باپه عادت کنیم

سرمربی اسپانیایی پاری سن ژرمن بعد از تساوی برابر رن تا حدودی جدایی ام‌باپه را از این تیم تایید کرد.

به گزارش تیتر نیوز، در حساس‌ترین و جذاب‌ترین بازی هفته بیست و سوم رقابت‌های لیگ فرانسه دو تیم پاری سن ژرمن و رن به مصاف هم رفتند.

این بازی برنده نداشت و در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

لوئیس انریکه در این بازی تصمیم گرفت که کیلیان ام‌باپه را در دقیقه ۶۵ از بازی تعویض کند این درحالی بود که تیمش نیاز به پیروزی داشت.

او درباره تصمیم خود درباره ام‌باپه پیام روشنی داشت و گفت: ما باید به بازی بدون ام‌باپه عادت کنیم. این اتفاق دیر یا زود رخ خواهد داد. من به عنوان سرمربی تصمیم می‌گیرم که چه بازیکنی باید بازی کند و چه بازیکنی باید روی نیمکت باشد.

انریکه ادامه داد: می‌خواهم رقابت در بین بازیکنان به اوج خود برسد. هر بازیکنی که در ترکیب قرار می‌گیرد باید از آن به بهترین شکل استفاده کند. این چیزی است که من در فصل جاری و فصل بعد آن را عملی می‌کنم. من به همه بازیکنان نیاز دارم.

این اظهار نظر لوئیس انریکه نشان می‌دهد که ام‌باپه در آستانه جدایی و پیوستن به رئال مادرید است. قرارداد این بازیکن تابستان به پایان می‌رسد و او پیشنهاد پاری سن ژرمن را برای تمدید رد کرد.

انتهای پیام

کارگروه خبری علوم ورزشی

با تمرکز بر تحقیق و ارائه‌ی اطلاعات به‌روز و دقیق، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به دنبال افزایش دانش و آگاهی ورزشی خوانندگان هستم. از نکات تازه‌ترین تکنیک‌ها تا راهنمایی‌های تمرینی، همراهی با من برای تجربه‌ی یک دنیای ورزشی پویا و هیجان‌انگیز را تجربه کنید.