اینتر، اتلتیکو را دست خالی به مادرید برگرداند/ دورتموند راه صعودش را هموار کرد

به گزارش خبرگزاری تیتر نیوز، در آغاز هفته دوم از دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، شب گذشته (سه‌شنبه) از ساعت 23:30 به وقت تهران دو بازی همزمان برگزار شد که در مهمترین بازی در ورزشگاه سن‌سیرو تیم فوتبال اینتر میزبان اتلتیکومادرید بود و موفق شد میهمان اسپانیایی‌اش را با نتیجه یک بر صفر از پیش رو بردارد.

نایب قهرمان فصل گذشته رقابت‌ها با تک گل دقیقه 79 مارکو آرناتوویچ برابر تیم تحت هدایت دیه‌گو سیمئونه به برتری دست یافت و به این ترتیب نیمی از راه صعود به مرحله بعدی را پیمود. این اولین تقابل اینتر و اتلتیکومادرید در تاریخ لیگ قهرمانان اروپا بود.

اینتر، اتلتیکو را دست خالی به مادرید برگرداند/ دورتموند راه صعودش را هموار کرد

در بازی همزمان در هلند، تیم‌های فوتبال پی‌اس‌وی آیندهوون و دورتموند مقابل یکدیگر صف‌آرایی کردند که این بازی با تساوی یک – یک خاتمه یافت.

دورتموند با گلزنی دونیل مالن در دقیقه 24 از حریف خود پیش افتاد و با این گل نیمه اول را برد اما در نیمه دوم، لوک دیونگ مهاجم سابق بارسلونا از روی نقطه پنالتی گل تساوی را برای میزبان هلندی به ثمر رساند.

دیدارهای برگشت این دو بازی، سه هفته دیگر به میزبانی اتلتیکو و دورتموند برگزار خواهند شد.

در آخرین شب از دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، امشب از ساعت 23:30 دو بازی برگزار می‌شود که در یکی از آنها مهدی طارمی و یارانش در پورتو میزبان آرسنال خواهند بود و در بازی دیگر ناپولی از بارسلونا پذیرایی می‌کند.

انتهای پیام/