حوادث

تداوم بارش باران و برف در برخی نقاط تهران

تداوم بارش باران و برف در برخی نقاط تهران

آفتاب نیوز:

بر اساس تحلیل نقشه پیش‌بینی و تحلیل الگوی ترکیبی، هوای استان تهران طی سه روز آینده نیمه ابری تا نیمه ابری گاهی همراه با وزش باد و میزان آلودگی در برخی مناطق شهری افزایش نسبی خواهد داشت. گرد و غبار محلی و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می شود.

امروز (اول اسفند) در برخی نقاط استان به ویژه در نواحی شمالی و ارتفاعات استان و از اواخر وقت چهارشنبه تا بعدازظهر پنجشنبه (2 تا 3 اسفند) در استان تهران به ویژه در نیمه غربی گاهی بارش باران و برف و احتمال رعد و برق پیش بینی می شود.

از بعدازظهر جمعه (13 اسفند) افزایش وزش باد و بهبود کیفیت هوا پیش بینی می شود.

با فعالیت سامانه بارشی بعد از ظهر شنبه (14 اسفند) در استان بارش باران و برف و گاهی وزش باد پیش بینی می شود.

از امروز تا جمعه افزایش نسبی دما و کاهش دما در استان پیش بینی می شود.

رئیس مرکز ملی پیش بینی خطرات جوی و مدیریت بحران کشور درباره وضعیت جوی تهران در دو روز آینده گفت: آسمان تهران فردا (11 اسفند) صاف و تا ساعاتی دیگر منطقه یخبندان می شود. ابری از بعدازظهر با کمینه دمای 5 و حداکثر 12 درجه سانتیگراد و پنجشنبه (12 اسفند) ابری، تغییر تدریجی بارش باران و وزش باد طی ساعات آینده با کمینه دمای 6 و حداکثر دمای هوا پیش بینی می شود. 6 درجه سانتیگراد کاهش یابد 12 درجه سانتیگراد.

کارگروه خبری حوادث

نویسنده حوادث با تمرکز بر جنبه‌های سیاسی و اجتماعی رویدادها هستم. توانایی بررسی تأثیر رویدادها بر سیاست‌ها و جامعه را دارم و به خوانندگان نگاهی عمیقتر به این جنبه‌ها می‌دهم.