حوادث

دستگیری مردی با ۲۵ کیلوگرم اکلیل سرنج

دستگیری مردی با ۲۵ کیلوگرم اکلیل سرنج

معاون مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیری فردی با 25 کیلوگرم حشیش خبر داد.

به گزارش تیتر نیوز، اردشیر نادری با بیان جزئیات این خبر گفت: روز گذشته پلیس بازار 113 در محدوده خیابان مولوی در حال گشت زنی بود که به فردی که کیف بزرگی به همراه داشت مشکوک شدند و رفتار وی را مشاهده کردند. .

وی با بیان اینکه این فرد کیف خود را با احتیاط حمل می کرد، گفت: ماموران به سراغ این فرد رفتند و کیف را بازرسی کردند. ماموران در بازرسی از متهم 25 کیلوگرم سرنگ و یک دستگاه کارتخوان سیار کشف کردند.

ریاست مبارزه با جرایم جنایی قوماندانی امنیه ولایت کابل با بیان اینکه انتقال کپسول های آتش نشانی جرم تلقی می شود، گفت: فرد متهم که 19 سال سن داشت، دستگیر و به قوماندانی امنیه منتقل شده است. وی تحت بازجویی قرار گرفت و طی آن به ساخت گل و سرنگ و ساخت مواد محترقه در چاربنسوری اعتراف کرد.

نادری ادامه داد: با متهمان دستگیر شده پرونده تشکیل و این مرد برای ادامه تحقیقات جنایت به دادسرا ارسال شد.

وی با تاکید بر اینکه شهروندان از خرید وسایل اطفاء حریق غیراستاندارد در منازل که حوادث جبران ناپذیری را به همراه دارند به شدت خودداری کنند، گفت: همچنین در صورت مشاهده چنین حوادثی با پلیس 110 تماس گرفته و به مرکز اورژانس اطلاع دهید.

انتهای پیام

کارگروه خبری حوادث

نویسنده حوادث با تمرکز بر جنبه‌های سیاسی و اجتماعی رویدادها هستم. توانایی بررسی تأثیر رویدادها بر سیاست‌ها و جامعه را دارم و به خوانندگان نگاهی عمیقتر به این جنبه‌ها می‌دهم.