حوادث

عامل درگیری خیابانی بندرانزلی، در تالش دستگیر شد

فرمانده انتظامی تالش از دستگیری عاملان نزاع خیابانی در شهرستان انزلی این شهرستان خبر داد و گفت: مظنون 32 ساله و عامل اصلی این درگیری در حین خروج از شهر تلاش و به همراه وی شناسایی شد. خودرو پارس دستگیر شد. خودرو نیز توقیف شد.

عامل جنگ خیابانی بند انزلی در حبس دستگیر شد
آفتاب نیوز:

فرماندار محمد رستمی تاکید کرد: اعمال و رفتار دزدان و غاصبین موجب تشویش اذهان و احساس ناامنی در جامعه می شود و به هیچ وجه نباید اجازه داد این افراد نظم و امنیت جامعه و آسایش را برهم بزنند. بودن و آرامش مردم

وی افزود: با توجه به برهم زدن نظم و امنیت عمومی توسط چند نفر در منطقه ای از شهرستان انزلی و فرار عاملان اصلی این پرونده، تحقیقات در این زمینه آغاز شده است. دستور کار پلیس

فرمانده انتظامی شهرستان تلاش گفت: عامل اصلی این درگیری و متهم 32 ساله در حین خروج از شهر شناسایی و دستگیر شد و خودروی پژو پارس وی نیز دستگیر شد.

این مقام انتظامی در پایان خاطرنشان کرد: پلیس برای تامین آرامش و امنیت و آرامش بین مردم با افراد بدخواه برخورد قاطع و قانونی می کند.

کارگروه خبری حوادث

نویسنده حوادث با تمرکز بر جنبه‌های سیاسی و اجتماعی رویدادها هستم. توانایی بررسی تأثیر رویدادها بر سیاست‌ها و جامعه را دارم و به خوانندگان نگاهی عمیقتر به این جنبه‌ها می‌دهم.