ورزشی

عکس| بلینگهام به دیوید بکام رسید

به گزارش خبرگزاری تیتر نیوز؛ جود بلینگام با دو گلی که در بازی مقابل ژیرونا به ثمر رساند، شمار گل‌هایش در رئال مادرید را به عدد 20 در تمامی رقابت‌ها رساند. او همچنین با 16 گل در لالیگا آقای گل است. ستاره انگلیسی جوان رئال مادرید در حالی توانست شماره گل‌هایش را در این تیم اسپانیایی به عدد 20 برساند که او از نظر تعداد گل حالا با رکورد دیوید بکام، دیگر ستاره انگلیسی که سابقه پوشیدن پیراهن رئال مادرید را داشته است، برابری می‌کند. اما با یک فرق بسیار بزرگ. بلینگام این تعداد گل را تنها در 29 بازی به ثمر رسانده آن هم در حالی که هنوز فصل برای او و رئال مادرید به پایان نرسیده است.

دیوید بکام، اسطوره تیم ملی فوتبال انگلیس اما 20 گل خود برای باشگاه رئال مادرید را در 155 بازی به ثمر رسانده است. بلینگام در واقع با 126 بازی کمتر نسبت به بکام افسانه‌ای موفق به زدن این تعداد گل برای رئالی‌ها شده است. جود بلینگام همچنین به تنها هافبک تاریخ رئال مادرید در قرن بیست و یکم تبدیل شد که موفق به زدن 16 گل در یک فصلِ لالیگا شده است.

عکس| بلینگهام به دیوید بکام رسید

257 251

کارگروه خبری علوم ورزشی

با تمرکز بر تحقیق و ارائه‌ی اطلاعات به‌روز و دقیق، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به دنبال افزایش دانش و آگاهی ورزشی خوانندگان هستم. از نکات تازه‌ترین تکنیک‌ها تا راهنمایی‌های تمرینی، همراهی با من برای تجربه‌ی یک دنیای ورزشی پویا و هیجان‌انگیز را تجربه کنید.