بین الملل

مورایس: الهلال تیم قوی است، اما لیاقت برد را داشتیم/شاید داور می‌توانست با کارت زرد لحظه را خاتمه دهد

مورایس: الهلال تیم قوی است، اما لیاقت برد را داشتیم شاید داور می‌توانست با کارت زرد لحظه را خاتمه دهد

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: دو تیم خوب، بازی خوب و جو خیلی خوبی را در ورزشگاه شاهد بودیم.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، ژوزه مورایس پس از بازی با الهلال در نشست خبری اظهار کرد: بازی لیگ قهرمانان آسیا بود، الهلال تیم قوی است، اما لیاقت برد را داشتیم، هم ما و هم تیم حریف شانس گلزنی داشتیم که گل نزدیم، بازی تا زمانی که ۱۱ مقابل ۱۱ بود بالانس خوبی داشت.

وی افزود: نمی‌خواهم بی‌ادب باشم و باید محترمانه جواب دهم، فکر نمی‌کنم به سطح اروپا برسند؛ بازیکنان خوبی دارند، اما باید اروپا بازی کنند تا بدانند در اروپا چه اتفاقی می‌افتد، بهترین ترکیب عربستان و آسیا را دارند و آرزوی موفقیت برای آنها در آینده دارم.

سرمربی سپاهان تاکید کرد: به دنبال این هستیم که به عنوان یک تیم برنده باشیم، به سازماندهی تیم تکیه می‌کنیم، کیفیت خودمان را داریم و زیاد به حریفان فکر نمی‌کنیم، به تیم خودم بیشتر فکر می‌کنم؛ الهلال تیم خوبی دارد، بازی کردن مقابل آنها ساده نیست، چه برسد با یک بازیکن کم‌تر که در هر ۲ بازی رفت و برگشت این اتفاق افتاد.

وی خاطر نشان کرد: آرزو می‌کنم داور کاری که باید را انجام دهد و باور دارم برای بهترین خودشان اینجا هستند، نمی‌شود گفت، نظر دیگری روی این اتفاقات داشته باشم، شاید به چیزی که به نفع خودم است، فکر کنم و بعدا بفهمم اشتباه کردم.

مورایس تاکید کرد: در ایران و اینجا شاید داور می‌توانست با کارت زرد لحظه را خاتمه دهد، معمولا تصمیم اول درست‌ترین است، اما وقتی به VAR می‌روید، وقت دارید به چیز‌های دیگری فکر کنید که این اتفاق افتاد. به بازیکنان خودم تبریک می‌گویم، تیم مقابل جابجایی خطوط مختلف تیم مقابل خوب بود و در کل بازی بسیار زیبایی را شاهد بودیم.

گروه تحریریه علوم بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای پیچیده جهانی. با استفاده از تحلیل‌های کیفی و دقیق، شما را در جریان تغییرات جهانی قرار می‌دهم. با روشی آمیخته از روش‌های روزمره و نظری، به شما مطالب جذابی درباره اتفاقات جهانی ارائه می‌دهم.