اقتصادی

هرمزگان رتبه اول احیای واحدهای اقتصادی راکد را کسب کرد

هرمزگان رتبه اول احیای واحدهای اقتصادی راکد را کسب کرد

تیتر نیوز/هرمزگان نماینده دولت در نهضت احیای واحدهای اقتصادی کشور گفت: هرمزگان با احیای ۶۱۰ واحد تولیدی و صنعتی راکد و نیمه راکد توانسته رتبه اول کشور را در این زمینه کسب کند.

سید امیرحسین مدنی امروز (دوازدهم بهمن‌ماه) در مراسم احیای ۶۱۰ واحد تولیدی و صنعتی در هرمزگان که با حضور رئیس جمهور و سردار تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه برگزار شد، اظهار داشت: از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون ۷ هزار و ۴۳۹ واحد اقتصادی در کشور احیا شده‌اند.

وی اضافه کرد: هرمزگان با احیای ۶۱۰ واحد اقتصادی در کشور رتبه اول را دارد.

مدنی با بیان این که ۱۶۴ هزار نفر در ۷ هزار و ۴۳۹ واحد احیا شده در کل کشور صاحب شغل شده اند، افزود: در استان هرمزگان نیز با احیای ۶۱۰ واحد تعطیل شده، بیش از ۱۷ هزار و ۸۰۰ نفر به کار خود بازگشته اند.

نماینده دولت در نهضت احیای واحدهای اقتصادی کشور همچنین گفت که با احیای ۷ هزار و ۴۳۹ واحد اقتصادی در کل کشور، بیش از ۲۲۴ هزار میلیارد تومان از سرمایه های مردم به کار و فعالیت اقتصادی بازگشته است.

وی از استاندار هرمزگان به خاطر جدیت در احیای واحدهای صنعتی تعطیل شده، قدردانی کرد.

انتهای پیام

کارگروه تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص در زمینه تحلیل‌های اقتصادی هستم. با استفاده از روش‌های پیشرفته تحلیل، تمام تلاشم را می‌کنم تا به شما تحلیل‌های دقیق و قابل اعتماد را ارائه دهم تا شما بتوانید در مورد مسائل اقتصادی تصمیم‌گیری کنید.