ورزشی

واکنش محمدحسین فرحبخش به کشف حجاب در فیلم‌های ایرانی +فیلم

در گفت‌وگو با آنا مطرح شد؛

واکنش محمدحسین فرحبخش به کشف حجاب در فیلم‌های ایرانی +فیلم

تهیه‌کننده و کارگردان باسابقه سینمای ایران نسبت به تولید و نمایش فیلم سینمایی «کیک محبوب من» با حضور بازیگران زن بی‌حجاب واکنش نشان داد.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، نمایش فیلم سینمایی «کیک محبوب من» به نویسندگی و کارگردانی مشترک «بهتاش صناعی‌ها و مریم مقدم» در جشنواره فیلم برلین یکی از حواشی جنجالی سینمای ایران در هفته اخیر بود؛ فیلمی که در آن بازیگران زن با کشف حجاب حاضر شدند.

در همین ارتباط محمدحسین فرحبخش تهیه‌کننده با سابقه سینمای ایران در گفتگو با آنا، این گونه اقدامات را عامل ضربه زدن به بدنه سینمای ایران می‌دانند.

در کارنامه فرحبخش تولید فیلم‌هایی همچون «ریشه در خون»، «دستمزد»، «دو روی سکه»، «عقرب»، «تکیه بر باد»، «کما»، «مهمان»، «شب‌های تهران»، «دوستان»، «دشمن زن»، «خالتور» و «شهر هرت» درمقام تهیه‌کننده و کارگردانی فیلم های «زندگی خصوصی»، «عطش» و «مستانه» نیز دیده می‌شود.

در ویدئوی زیر صحبت‌های کامل فرحبخش را در این زمینه مشاهده خواهید کرد:

کارگروه خبری علوم ورزشی

با تمرکز بر تحقیق و ارائه‌ی اطلاعات به‌روز و دقیق، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به دنبال افزایش دانش و آگاهی ورزشی خوانندگان هستم. از نکات تازه‌ترین تکنیک‌ها تا راهنمایی‌های تمرینی، همراهی با من برای تجربه‌ی یک دنیای ورزشی پویا و هیجان‌انگیز را تجربه کنید.