ورزشی

پیروزی یاران اسماعیل‌نژاد مقابل مدعی اصلی لیگ والیبال ایتالیا

پیروزی یاران اسماعیل‌نژاد مقابل مدعی اصلی لیگ والیبال ایتالیا

آفتاب‌‌نیوز :

در جریان هفته ۱۸ سوپر لیگ والیبال ایتالیا، شامگاه یکشنبه تیم والیبال ورونا به مصاف تیم قدرتمند پروجا رفت که این رقابت با پیروزی سه بر ۲ ورونا همراه بود. این بازی در پنج ست و به ترتیب با نتایج ۲۵ بر ۲۰، ۲۱ بر ۲۵، ۲۵ بر ۱۴، ۱۷ بر ۱۲ و ۱۵ بر ۱۳ به سود والیبال ورونا به پایان رسید.

امین اسماعیل‌نژاد ستاره و ملی پوش والیبال ایران که در سال جاری برای تیم والیبال ورونا بازی می‌کند در این رقابت برای تیمش به میدان رفت و به کسب ۱۱ امتیاز بسنده کرد. اسماعیل‌نژاد در ست اول  و دوم در ترکیب ثابت تیمش قرار داشت اما در ست چهارم به عنوان بازیکن جایگزین وارد زمین شد تا ۱۱ پوئن از حمله برای تیمش به دست بیاورد. ویلفردو لئون ستاره پروجا در این رقابت درخشید و توانست ۱۹ امتیاز برای تیمش کسب کند.

تیم والیبال ورونا با این پیروزی موقتا در رده پنجم لیگ والیبال ایتالیا قرار گرفت. پروجا با این شکست همچنان در رده دوم سوپر لیگ والیبال ایتالیا ایستاده است.

 

کارگروه خبری علوم ورزشی

با تمرکز بر تحقیق و ارائه‌ی اطلاعات به‌روز و دقیق، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به دنبال افزایش دانش و آگاهی ورزشی خوانندگان هستم. از نکات تازه‌ترین تکنیک‌ها تا راهنمایی‌های تمرینی، همراهی با من برای تجربه‌ی یک دنیای ورزشی پویا و هیجان‌انگیز را تجربه کنید.