بین الملل

ملت ایران با نشاط انتخاباتی مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی کوبید

ملت ایران با نشاط انتخاباتی مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی کوبید

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان عنوان کرد: ملت ایران بار دیگر با شور و نشاط و عزمی راسخ با حضور همه جانبه پای صندوق‌های رأی، مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی و یاوه‌گویان دست‌نشانده‌اش کوبید.

محمد دوستار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان در گفت‌و گو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا با اشاره به حضور پرشور مردم در انتخابات 11 اسفندماه اظهار کرد: حضور ملت همیشه در صحنه به‌خصوص در انتخابات دوباره برگ زرینی از تاریخ این مملکت را ورق زد و امت مصمم گیلانی بار دیگر با شور و نشاط و عزمی راسخ با حضور همه جانبه پای صندوق‌های رأی، مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی و یاوه‌گویان دست‌نشانده‌اش کوبید و دوباره ثابت کرد که ملت ایران با نشاط انتخاباتی در روز رأی‌گیری پای صندوق‌های رأی حاضر می‌شوند.

وی اضافه کرد: در این روز به یادماندنی و با چهره‌های شاداب و متشخص پر از مردم‌سالاری دینی به جهانیان ثابت کردند که همه‌جانبه پشت نظام و ولایت فقیه هستند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان متذکر شد: در این میان منتخبین مردم هم باید در انجام درست وظایف خود در مجلس شورای اسلامی کوشا بوده و از طرفی پاسخگوی مطالبات کسانی باشند که به آنان اطمینان کرده‌اند.

گروه تحریریه علوم بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای پیچیده جهانی. با استفاده از تحلیل‌های کیفی و دقیق، شما را در جریان تغییرات جهانی قرار می‌دهم. با روشی آمیخته از روش‌های روزمره و نظری، به شما مطالب جذابی درباره اتفاقات جهانی ارائه می‌دهم.