پیکان‌سواری مس رفسنجان زیر باران/ صعود نارنجی‌پوشان به مرحله بعد جام‌حذفی

پیکان‌سواری مس رفسنجان زیر باران/ صعود نارنجی‌پوشان به مرحله بعد جام‌حذفی

تیتر نیوز/کرمان مس رفسنجان با پیروزی برابر پیکان به‌عنوان اولین تیم به مرحله یک‌چهارم پایانی جام حذفی صعود کرد.

به گزارش تیتر نیوز، ۲ تیم مس رفسنجان و پیکان در چارچوب مرحله یک‌هشتم جام حذفی فوتبال کشور از ساعت ۱۷:۴۵ امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه شهدای مس رفسنجان به دیدار هم رفتند که این مسابقه پس از تساوی ۱-۱ در وقت قانونی و وقت اضافه در نهایت با پیروزی ۵ بر ۴ مس به اتمام رسید.

مس رفسنجان با این پیروزی باید منتظر قرعه‌کشی مرحله یک‌چهارم بماند تا حریف خودش را بشناسد.

مس رفسنجان یک(۵) پیکان یک(۴)

پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۲

ساعت: ۱۷:۴۵

ورزشگاه شهدای مس رفسنجان

شرح گل‌ها:

گل مس رفسنجان به پیکان توسط جلال الدین علی محمدی(دقیقه ۳۲): ارسال حسن جعفری به محمدمهدی محبی رسید و او توپ را به سعید واسعی رساند. واسعی توپ را رو به عقب برای جلال الدین علی محمدی کاشت و او با ضربه از راه دور دیدنی دروازه پیکان را باز کرد.

گل پیکان به مس رفسنجان توسط ابوالفضل زمانی(دقیقه ۴۷): پیکان با سه تعویض در نیمه د.وم کار را آغاز و بازی را هجومی آغاز کرد. ارسال از سمت راست بازیکنان پیکان با خروج ناموفق حامد لک روبرو شد و ابوالفضل زمانی در دهانه دروازه توپ را به تور مس چسباند.

کارت زرد: علی قربانی، آرش هاشمی، محمدرضا دیناروند(پیکان)

کارت قرمز: –

ترکیب مس رفسنجان:

حامد لک، محمد نژادمهدی، رامتین سلیمان‌زاده، میثم تیموری، حسن جعفری، جلال‌الدین علی محمدی، فرشید باقری، مهدی ترکمان(عرفان شهریاری)، سعید واسعی، محمدمهدی محبی(محمد اکبری‌نسب)، سجاد شهباززاده
سرمربی: محرم نویدکیا

ترکیب پیکان:

محمدرضا دیناروند، مبین دهقان، نیما احمدی(امیرحسین صدقی)، ایمان اکبری(سید محمد ستاری)، علی اصغر صادقی(غلامرضا ثابت ایمانی)، ابوالفضل زمانی، علی‌اکبر رنجبر، امیرحسین غلامی(علی قربانی)، آرش هاشمی، مجتبی حقدوست(سامان نریمان‌جهان) و امیر شهیم(محمدحسین فلاح)
سرمربی: رضا عنایتی

انتهای پیام