حوادث

کشف ۴۰ کیلوگرم مواد مخدر توسط پلیس فرودگاه شیراز در اقدام مشترک

کشف ۴۰ کیلوگرم مواد مخدر توسط پلیس فرودگاه شیراز در اقدام مشترک

جانشین رئیس پلیس فرودگاه کشور از کشف مواد مخدر توسط ماموران ویژه پلیس فرودگاه شیراز در عملیاتی مشترک خبر داد.

به گزارش تیتر نیوز و به نقل از خبرگزاری پلیس، سرهنگ مهدی رستمی جانشین پلیس فرودگاه این کشور گفت: مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر و ساخت فرودگاه شیراز با پیگیری های صورت گرفته در این خصوص ، انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی. پلیس مبارزه با مواد مخدر استان فارس در خصوص قاچاق و دستگیری مواد مخدر اطلاعاتی دریافت کرد.

وی ادامه داد: در این راستا یک قاچاقچی اهل شیراز که به صورت گسترده در امر خرید و فروش انواع مواد مخدر فعالیت می کرد و مقدار قابل توجهی مواد مخدر را در منزل خود نگهداری می کرد، شناسایی شد که قصد فروش داشت.

این افسر پلیس افزود: با توجه به اهمیت موضوع، موضوع در دستور کار پلیس فرودگاه شیراز قرار گرفت و به این محل مراجعه کرد. دو تیم تشکیل دهید و مکان را به طور دقیق جستجو کنید.

جانشین پلیس فرودگاه کشور گفت: پلیس به منظور حفظ هویت همسایگان پس از کسب مجوز قضایی و رعایت موازین شرعی و قانونی به طور تصادفی وارد منزل متهم شد. و در تحقیقات به عمل آمده 8 کیسه مواد مخدر و 40 کیلوگرم تریاک به نام پنج کیلوگرم تریاک کشف کردند.

بازپرس رستمی در پایان تصریح کرد: متهم به همراه مواد مخدر مکشوفه برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

انتهای پیام

کارگروه خبری حوادث

نویسنده حوادث با تمرکز بر جنبه‌های سیاسی و اجتماعی رویدادها هستم. توانایی بررسی تأثیر رویدادها بر سیاست‌ها و جامعه را دارم و به خوانندگان نگاهی عمیقتر به این جنبه‌ها می‌دهم.