بازداشت شروری که در مهرآباد جنوبی قمه‌کشی کرد

بازداشت شروری که در مهرآباد جنوبی قمه‌کشی کرد

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری یک شرور فراری و تحت تعقیب که باعث برهم زدن نظم عمومی در محله مهرآباد جنوبی شده بود، خبر داد.

به گزارش تیتر نیوز، سرهنگ علی قاسم پور در تشریح جزئیات این خبر گفت:‌به دنبال تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ و اعلام قدرت نمایی یکی از اراذل و اوباش در محله مهرآباد جنوبی که اقدام به قمه کشی و بر هم زدن نظم عمومی کرده بود، ماموران در محل حاضر شده و اقدامات برای دستگیری این فرد در دستورکار ماموران پلیس قرار گرفت.  

وی با بیان اینکه ماموران با انجام اقدامات فنی پلیسی هویت و مخفیگاه متهم را مورد شناسایی قرار دادند، گفت:‌در ادامه هماهنگی با مقام قضایی انجام و مجوزهای لازم در این خصوص اخذ شد. پس از آن ماموران در محل حاضر شده و با اجرای یک عملیات منسجم پلیسی، این فرد شرور را با اجرای یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

قاسم پور با بیان اینکه متهم با برهم زدن نظم عمومی باعث ایجاد رعب و وحشت شهروندان و اهالی محل شده بود، افزود: متهم که پس از شرارت از محل متواری شده و مخفیگاه خود را نیز تغییر داده بود، تصور نمی‌کرد که از سوی پلیس دستگیر شود. او تحت بازجویی قرار گرفت و در جریان آن به جرم خود مبنی بر قدرت‌نمایی با قمه و ایجاد رعب و وحشت اعتراف کرد و هدف از این اقدام را جلب توجه اعلام کرد.  

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه متهم دارای سابقه بوده و به اتهام درگیری دسته جمعی، تهدید و ورود به عنف و تخریب خودرو نیز تحت تعقیب پلیس قرار داشت، گفت:‌ برای این فرد پرونده‌ای تشکیل شد و متهم به همراه پرونده متشکله و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد. همچنین تحقیقات تکمیلی در خصوص پرونده این شرور سابقه‌دار از سوی ماموران پلیس در حال انجام است.

انتهای پیام