ترافیک بازگشت از شمال در چالوس و هراز ادامه دارد/ جو آرام در تمام جاده‌های کشور

ترافیک بازگشت از شمال در چالوس و هراز ادامه دارد/ جو آرام در تمام جاده‌های کشور

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراه از ترافیک سنگین در ضلع شمالی هراز و چالوس خبر داد.

سرهنگ احمد شرانی در گفت وگو با تیتر نیوز وی پس از تعطیلات سه روزه در کشور درباره وضعیت ترافیکی جاده های کشور گفت: در تعطیلات اخیر شاهد افزایش تردد افراد خارج از شهر بوده ایم و در این راستا پلیس راه و ترافیک اینجانب همکاران پلیس در آماده باش کامل بودند. روند سفرهای خارج از شهر نیز از روز چهارشنبه آغاز شد و اکنون شاهد روند بازگشت از صبح دیروز هستیم. هستند در همین راستا گزارش های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک پلیس راهور در سراسر کشور حاکی از آن است که بین ولی آباد و هریجان در محور شمال به جنوب چالیس و محور شمال به جنوب هراز در محدوده وانا در حال حرکت است. شاهاندشت، گازانک و آب سنگ نیمه سنگین هستند.

وی در ادامه گفت: در محور کمالشهر محور قزوین – کرج – تهران و در برخی نقاط پل مهرشهر و کلک و محور شهریار – تهران ترافیک نیمه سنگین گزارش شده است. وضعیت مشابهی در منطقه حکیم آباد در اتوبان قم – تهران گزارش شده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترول ترافیک پلیس ولایت فراه درباره وضعیت جوی راه های کشور نیز گفت: گزارش ها حاکی از آرام بودن هوا در تمام جاده های کشور است.

شیرانی با اعلام شماره تلفن های 88255555 و 120 از رانندگان و مسافران خواست قبل از شروع سفر با این شماره ها تماس گرفته و در صورت بسته بودن آب و هوا و ترافیک و راه مناسب ترین زمان را برای سفر خود انتخاب کنند.

انتهای پیام