حضور انتشارات دانشگاه تهران با ۱۰۰۰ عنوان کتاب در نمایشگاه سی و پنجم

بهار کتابخوانی|

حضور انتشارات دانشگاه تهران با ۱۰۰۰ عنوان کتاب در نمایشگاه سی و پنجم

انتشارات دانشگاه تهران با ۱۰۰۰ عنوان کتاب در سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران حضور دارد.

به گزارش خبرنگار و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، دانشگاه تهران اولین دانشگاه تاسیس شده در کشور و یادگار دکتر حسابی  همچون ادوار گذشته در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور دارد.

مسئول غرفه دانشگاه تهران در گفتگو با خبرنگار آنا در سی و پنجمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به معرفی بیش از هزار عنوان کتاب در این دوره از نمایشگاه اشاره کرد و گفت: در موضوعات مختلفی از جمله تاریخ، جغرافیا، رسانه، مدیریت، مهندسی، ادبیات، باستان شناسی و … کتب مختلفی معرفی شده است.

علی رضا عربی تصریح کرد: این کتاب‌ها حاصل زحمات و پژوهش‌های اساتید دانشگاه تهران بوده و به نوعی نمایانگر چکیده تحقیقات و مطالعات صورت گرفته در این دانشگاه است. وی با بیان اینکه تنوع موضوعی کتاب‌ها به شکلی است که نیاز مطالعاتی رشته‌های مختلف دانشگاهی را تامین می‌کند، اضافه کرد: بالغ بر دو هزار جلد کتاب در دانشگاه تهران وجود دارد که گروهی در نوبت چاپ مجدد است.

مسئول غرفه دانشگاه تهران تصریح کرد: خرید حضوری کتاب با تخفیف ۱۰ درصدی ارائه می‌شود و دانشجویان در صورت خرید آنلاین می‌توانند از بن خرید دانشجویی خود نیز به‌غیر از ۱۰ درصد تخفیف ذکر شده استفاده کنند.

 لازم به یادآوری است، سی‌وپنجمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «بخوانیم و بسازیم» از نوزدهم تا بیست و نهم اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۳ در مصلی امام خمینی (ره) تهران در حال برگزاری است.