حمایت قاطع ۵۰۰ گروه تبلیغی از نیروی انتظامی و طرح نور – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

حمایت قاطع ۵۰۰ گروه تبلیغی از نیروی انتظامی و طرح نور - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، «تشکل فراگیر تبلیغ گروهی طلاب» با بیش از ۵۰۰ گروه جهادی تبلیغی و فرهنگی عضو این مجموعه که هزاران نفر از اساتید و فعالین فرهنگی حوزه‌های علمیه نیز عضو این گروه ها هستند، حمایت قاطع خود را از اقدام اخیر مسوولان فراجا در مقابله با بی حجابی در قالب «طرح نور» اعلام کرد.

متن بیانیه این تشکل به شرح زیر است:

هو الغیور

در طول تاریخ، چه در دوران قبل از اسلام و چه در دوران تمدن درخشان اسلامی، حضور مردان غیور و زنان پاکدامن ایران در عرصۀ اجتماع زبان‌زد بوده است و در دوران انقلاب اسلامی نیز حضور و موفقیت ملت ما در اکثر عرصه‌ها با حفظ همین حیا و عفت مایه مباهات مسلمانان جهان شده است.

مع‌الأسف در برهۀ حساس کنونی، که ملت عزیز ایران با تکیه بر پیشینۀ تاریخی و ارزشهای درخشان اسلامی در حال بازیابی عزت و اقتدار خویش است، دشمنان با شناسایی این برگه برنده تلاش دارند با تضعیف غیرت مردان و عفت زنان، بی‌حیایی را در جامعه ترویج کنند و با سرگرم وغوطه‌ور کردن جوانان این مرز و بوم در هرزگی و برهنگی، مانع پیشرفت‌های روزافزون این کشور شوند؛ در این میان معدود افراد هنجارشکن متأثر از رویکرد دشمن تلاش دارند با شکستن هنجارهای اخلاقی، بی‌عفتی و بی‌حجابی را در جامعۀ ایمانی ما نهادینه کنند و راه نفوذ دشمن را باز کنند.

الحمدلله در روزهای اخیر نیروی انتظامی کشور عزیزمان، در راستای انجام وظیفۀ ذاتی خویش با ورود مدبرانه به صحنه و تذکر به هنجارشکنان، مانع گسترش فضای ناشایست شده است؛ امری که مجدداً موجب آغاز هجمه به این نیروی خدوم شده است.

اکنون که رسانه‌های دشمن برای تخریب وجهۀ نیروی شریف انتظامی خیز برداشته است، “تشکل فراگیر تبلیغ گروهی طلاب” با بیش از ۵۰۰ گروه جهادی تبلیغی و فرهنگی عضو این مجموعه _که هزاران نفر از اساتید و فعالین فرهنگی حوزه‌های علمیه نیز عضو این گروه ها هستند_ حمایت قاطع خود را از اقدامات مسئولان محترم فراجا در «طرح نور» اعلام میکند.

این تشکل با اهتمام بیش از پیش به تبیین موضوع عفاف و حجاب، از مقامات مسئول انتظار دارد، ضمن حمایت از اقدامات فراجا و تسریع در انجام وظایف قانونی و شرعی، برای حفظ بیشتر عفاف و حجاب در جامعه، مانع از سنگ‌اندازی دشمنان داخلی و خارجی گردند. والعاقبه للمتقین