دومین سفر استانی دولت سیزدهم به مازندران آغاز شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

دومین سفر استانی دولت سیزدهم به مازندران آغاز شد - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی رئیسی جمهوری ایران دقایقی قبل از طریق فرودگاه بین المللی شهدای ساری و با استقبال مسؤولان استان وارد مازندران شد.

در این سفر جمعی از وزرا و رؤسای سازمان‌ها و معاونان رئیسی جمهور را همراهی می‌کنند. دو دیدار مردمی، افتتاح طرح‌ها و پروژه‌ها، بازدید از بخش‌های و کارخانه‌ها، نشست با نخبگان و شورای اداری از جمله برنامه‌های این سفر دو روزه است.

برای سفر دوم دولت به مازندران ۱۵ هزار میلیارد تومان اعتبار پیش بینی شده است، این درحالی که در دور اول سفر استانی دولت به مازندران در بخش عمرانی ۱۷ هزار میلیارد تومان مصوب شده بود ۷۱ درصد این مصوبات اجرایی شده است.

۱۱ هزار میلیارد تومان تسهیلات نیز برای مجموعه و واحدهای تولیدی و اقتصادی استان مصوب شده بود که بیش از این میزان تسهیلات پرداخت شد.

همزمان با دومین سفر استانی هیأت دولت به مازندران میز ارتباطات مردمی از صبح دیروز در ادارات مختلف استان مازندران برپا شده است. در این میز ارتباطات، نمایندگان تام الاختیار دستگاه‌ها و وزارتخانه‌های مختلف حضور دارند و مطالبات و درخواست‌های مردم را پیگیری می‌کنند.

همجنین ۱۹ مسؤول کشوری اعم از وزیر و معاون همراه رئیس جمهور به مازندران سفر کردند و این مسؤولان برای بررسی مشکلات و مسائل به مناطق مختلف شهرستان‌های مازندران سفر می‌کنند و در جلسات و دیدارهای مردمی نیز حضور می‌یابند.