زمین چمن مصنوعی در هندوآباد اردستان افتتاح شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

زمین چمن مصنوعی در هندوآباد اردستان افتتاح شد - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، حجت الاسلام سیدصادق طباطبایی‌نژاد، بعد از ظهر جمعه در مراسم افتتاح زمین چمن مصنوعی هندوآباد، اظهار کرد: هفدهمین زمین چمن مصنوعی شهرستان اردستان در روستای هندوآباد با اعتبار حدود یک میلیارد تومان افتتاح شد که ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار صرف تهیه و نصب چمن و مابقی نیز هزینه آماده سازی شده است.

وی افزود: طرحی برای ایجاد زمین چمن مصنوعی در شه-رستان اردستان اجرا می‌شد که در آن زیرسازی و آماده‌سازی زمین توسط شورای اسلامی روستاها و نصب چمن هم با کمک یک بنیاد دولتی در کشور با پیگیری‌های انجام شده، صورت می‌گرفت.

نماینده مردم اردستان در مجلس خاطرنشان کرد: نصب چمن مصنوعی در روستاها و مناطق مختلف شهرستان اردستان می‌تواند با همکاری مسؤولان آینده شهرستان نیز ادامه‌دار بوده و انجام شود در حال حاضر زیرسازی و آماده‌سازی زمین چمن مصنوعی در روستای نهوج در حال انجام است.

طباطبایی‌نژاد یادآور شد: زمین چمن‌های مصنوعی در شهرهای اردستان، زواره و روستاهای موغار، نیسیان، جنبه، امیران و اسلام‌آباد با پیگیری و از جذب بودجه سفر وزیر وقت ورزش و جوانان به شهرستان، ایجاد شده است.

وی بیان کرد: زمین چمن مصنوعی در کچورستاق، زواره و ظفرقند از طریق وزارت ورزش و چمن هندوآباد و یک مجموعه دیگر چمن زواره نیز از طریق بنیاد مستضعفان و علوی کشور ساخته شده است.

نماینده مردم اردستان در مجلس تصریح کرد: امیدواریم در تمام روستاهای پرجمعیت و دارای جوان شهرستان که به امور ورزشی علاقمند هستند این مراکز ورزشی ایجاد شده موجبات نشاط و شادابی جوانان را فراهم کند.