ورزشی

قهرمانی نماینده ایران در فینال اسنوکر قهرمانی غرب آسیا – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

قهرمانی نماینده ایران در فینال اسنوکر قهرمانی غرب آسیا - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بولینگ و بیلیارد؛ رقابت های اسنوکر زیر ۲۱ سال قهرمانی غرب آسیا از سوم خردادماه ۱۴۰۳ به میزباین کشور بحرین آغاز شد.

تیم ملی اسنوکر زیر ۲۱ سال کشورمان با ترکیب شاهین سبزی و تیرداد آزادی پور با هدایت کامران شهلا در این رقابت ها حضور پیدا کرد. نمایندگان کشورمان با پیروزی در دور دور گروهی و حذفی رقابت ها موفق شدند حریفان خود را از پیش روی بردارند و با شایستگی به دیدار نهایی راه پیدا کنند.
صبح امروز در دیدار نهایی و تمام ایرانی این مسابقات تیرداد آزادی پور و شاهین سبزی به مصاف یکدیگر رفتند و آزادی پئر از استان ایلام موفق شد به عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات دست پیدا کند.

ورزشکاران اسنوکر کشورمان با بازوبند مشکی و گرامیداشت یاد شهدای راه خدمت آیت الله رئیسی و همراهانشان در این مسابقات حضور پیدا کردند.

کارگروه خبری علوم ورزشی

با تمرکز بر تحقیق و ارائه‌ی اطلاعات به‌روز و دقیق، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به دنبال افزایش دانش و آگاهی ورزشی خوانندگان هستم. از نکات تازه‌ترین تکنیک‌ها تا راهنمایی‌های تمرینی، همراهی با من برای تجربه‌ی یک دنیای ورزشی پویا و هیجان‌انگیز را تجربه کنید.