هیات های ورزشی ناشنوایان تقویم منسجم داشته باشند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

هیات های ورزشی ناشنوایان تقویم منسجم داشته باشند - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، مصطفی نکو لعل آزاد سه شنبه شب در حاشیه مجمع عمومی سالیانه هیأت ورزش‌های ناشنوایان، اظهار داشت: خیلی خوشحالم که در استان قهرمان خیز مازندران هستم، استانی که زادگاه امامعلی حبیبی‌ها، حسن یزدانی‌ها و.. است.

لعل آزاد افزود: مازندران همیشه در همه رشته‌ها افتخار ورزش کشور بوده است و در اکثر رشته‌های ورزشی ما ناشنوایان بزرگی داشته‌ایم که در رویدادهای مختلفی افتخارآفرینی کردند.

وی با بیان اینکه، امیدوارم همیشه ورزش مازندران بدرخشد، افزود: امیدواریم با پتانسیلی که در استان مازندران است، همیشه در ورزش و مخصوصاً در ورزش ناشنوایان بدرخشید.

رئیس فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان تاکید داشت: هیأت‌های ما در استان‌ها باید تقویم ورزشی منسجم داشته باشند و توجه به بحث همگانی در ورزش ناشنوایان خیلی مهم است باید تلاش کنیم که ناشنوا در خانه نماند و با اجرای برنامه‌های مختلف ناشنوایان و کم شنوایان برای ورزش کردن ترغیب کنیم.

وی ادامه داد: همه خانواده‌ها و در مدارس و همه باید کمک کنند تا ناشنوایان به سمت ورزش بیایند وباید کیفیت کار را بالا ببریم تا افتخارات و مدال‌آوری‌ها افزایش پیدا کند.

ساخت خانه ورزش ناشنوایان

پژمان احمدی رئیس هیأت ورزش‌های ناشنوایان استان مازندران در این مجمع اظهار داشت: ما همیشه شرمنده ورزشکاران پرتوان ناشنوایان مازندران هستیم، اینجا مهد استعداد است و اگر شبانه روز هم برای این عزیزان کار کنیم باز هم کم است.

احمدی به عملکرد هیأت در سال گذشته اشاره کرد و بیان داشت: به دنبال این هستیم و تلاش می‌کنیم با کمک اداره کل ورزش و جوانان و فدراسیون و حمایت خیرین ورزشی، یک سالن اختصاصی به عنوان خانه ورزش ناشنوایان در سال‌های آینده داشته باشیم.

رئیس هیأت ورزش ناشنوایان استان مازندران تاکید داشت: حمایت از ورزشکاران ناشنوا وظیفه ماست و انتظار داریم همه ارگان‌ها به ورزش ناشنوایان ویژه و اختصاصی نگاه کنند و شرایط ورزشکاران ناشنوا را بهتر درک کنند.

در حاشیه این مراسم از سوی مصطفی لعل آزاد، با اهدای لوحی از زحمات پژمان احمدی رئیس هیأت ورزش‌های ناشنوایان تقدیر شد.

همچنین در پایان مراسم، از قهرمانان، ورزشکاران، مربیان و پیشکسوتان ورزش ناشنوایان تقدیر و تجلیل شد.