پلیس، گرداننده فراری چند شرکت هرمی را به کشور بازگرداند

پلیس، گرداننده فراری چند شرکت هرمی را به کشور بازگرداند

رئیس پلیس بین الملل فراجه از دستگیری و تحویل زنی در این کشور که پس از خیانت به تعداد زیادی از هموطنان خود از کشور متواری شده بود خبر داد.

به گزارش تیتر نیوز، سردار مجید کریمی با بیان جزئیات این خبر گفت: بر اساس اعلام قوه قضائیه یک زن به اتهام خیانت در امانت با جلب اعتماد تعداد زیادی از شهروندان به نام چند شرکت هرمی محاکمه شد. این زن و دوستانش اقدام به راه اندازی شرکت های هرمی و معرفی صرافی های معتبر و بعضاً آشنایان خود در چندین کشور منطقه کرده و به شاکیان قول سرمایه گذاری در این شرکت ها را در ازای کسب 10 درصد سود ماهیانه می دهند. فریب دادن مردم

وی گفت: این افراد حتی به بخشی از وعده های خود عمل نکردند و به این ترتیب توطئه دیگری را با ایرانیان آغاز کردند و سپس اقدام به فریب سایر شهروندان کردند. سرانجام این زن پس از کلاهبرداری به یکی از کشورهای منطقه گریخت.

رئیس پلیس بین الملل فراجه ادامه داد: با انجام تحقیقات و استفاده از توانمندی های اینترپل، متهم ردیابی و شناسایی شد و در یکی از کشورهای جهان دستور بازداشت بین المللی برای وی صادر شد . منطقه و این موضوع که آیا فرد به کشور پناهنده اعزام شده است یا خیر. بر اساس اطلاعات عملیاتی پلیس بین الملل فراجه، با توجه به اخطار قرمز صادره برای متهم و همچنین توصیه های پلیسی، وی در کشور محل اختفا دستگیر شد.

کریمی افزود: این زن صبح امروز از طریق مرز هوایی فرودگاه امام خمینی(ره) به کشور بازگشت و برای ادامه رسیدگی به پرونده تحویل مراجع قضایی شد.

انتهای پیام