پیشنهاد تماشای «افعی تهران» در تلویزیون

پیشنهاد تماشای «افعی تهران» در تلویزیون

سریال «افعی تهران» به تازگی به عنوان یکی از سریال‌های دارای مجوز از ساترا در برنامه «بسته پیشنهادی» شبکه دو سیما معرفی و تیزر آن با حضور سحر دولتشاهی پخش شد.

به گزارش تیتر نیوز، مدتی است که در راستای حمایت سازمان صداوسیما از سریال‌های شبکه نمایش خانگی، سریال ها و برنامه های جدید شبکه نمایش خانگی از بخش های خبری تلویزیون معرفی می‌شوند.

به همین منظور سریال «افعی تهران» به تازگی و به عنوان یکی از سریال‌های دارای مجوز از ساترا، در برنامه «بسته پیشنهادی» شبکه دو سیما معرفی و برای تماشا به مخاطبان پیشنهاد شد.

سریال «افعی تهران» در طول مدت پخش حاشیه هایی را هم به همراه داشته است و برخی رسانه ها درباره گریم و موقعیت تعدادی از شخصیت ها از جمله کاراکتر سحر دولتشاهی به عنوان تراپیست انتقادهایی را مطرح کردند.

در این زمینه بخوانید:

معیار تبلیغ سریال‌های نمایش خانگی در تلویزیون چیست؟

سامان مقدم کارگردانی این سریال را برعهده دارد. پیمان معادی هم‌ نقش اصلی سریال را بازی کرده و هم فیلمنامه را با پویا مهدوی‌زاده نوشته است.

«افعی تهران» ماجرای قاتلی را تعریف می‌کند که مقتولین خود را مسموم می‌کند و از همین رو به افعی معروف است. نکته جالب اما در مورد این قاتل این است که تمام مقتولین او، افرادی هستند که سابقه کودک‌آزاری دارند. حال در این میان یک منتقد و مدرس سینما، در حال تلاش برای ساختن فیلمی از این اتفاق است که با مخالفت مراجع قانونی مواجه می‌شود. اما در برهه‌ای از زمان، اجازه ساخت این فیلم توسط پلیس صادر می‌شود، چرا که پلیس می‌خواهد از این طریق، قاتل را دستگیر کند.

ویدئوی معرفی «افعی تهران» در برنامه «بسته پیشنهادی» در زیر قابل مشاهده است: