برگزاری مجموعه آزمون‌های نظام مهندسی ساختمان، ۴ و ۵ مردادماه امسال

برگزاری مجموعه آزمون‌های نظام مهندسی ساختمان، ۴ و ۵ مردادماه امسال

دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان اعلام کرد: مجموعه آزمون‌های نظام مهندسی ساختمان که مقرر بود تا ۲۱ و ۲۲ تیرماه امسال برگزار شود به دلیل تغییر در زمان برگزاری آزمون‌های سراسری (کنکور) و تلاقی آن با زمان برگزاری مجموعه آزمون‌های نظام مهندسی ساختمان به ۴ و ۵ مردادماه سال جاری موکول شده است.

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری علم و فناوری آنا از وزارت راه و شهرسازی، دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان در اطلاعیه‌ای از تغییر زمان برگزاری مجموعه آزمون‌های نظام مهندسی ساختمان خبر داد.

بر اساس اعلام آن دفتر، مجموعه آزمون‌های نظام مهندسی ساختمان که مقرر بود تا ۲۱ و ۲۲ تیرماه امسال برگزار شود به دلیل تغییر در زمان برگزاری آزمون‌های سراسری (کنکور) و تلاقی آن با زمان برگزاری مجموعه آزمون‌های نظام مهندسی ساختمان به ۴ و ۵ مردادماه سال جاری موکول شده است.

همچنین بر اساس اعلام آن دفتر، ثبت نام کلیه آزمون‌های نظام مهندسی ساختمان تا ساعت ۲۰ امروز ۱۹ خردادماه برقرار است و متقاضیان می‌توانند با مراجعه تدریجی به درگاه الکترونیکی inbr.ir از طریق سامانه آزمون‌ها، نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

آزمون طراحی معماری ۵ مرداد برگزار می‌شود

دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان تاکید کرده است: زمان برگزاری آزمون رشته معماری (طراحی) روز جمعه مورخ ۵ مردادماه امسال است و ضروری است تا متقاضیان قبل از انجام ثبت‌نام، دستورالعمل ثبت‌نام را به دقت مطالعه و از مفاد آن مطلع باشند.

بر اساس اعلام دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان، داوطلبان مردود شده در آزمون اسفندماه رشته معماری (طراحی) که درخواست بازنگری در نتیجه آزمون خود را ثبت کرده‌اند، چنانچه پس از ثبت‌نام در این آزمون و اعمال بازنگری، موفق به اخذ نمره قبولی شوند مبلغ پرداخت شده بابت ثبت‌نام به کیف پول در پروفایل شخصی آنها عودت داده می‌شود.

برگزاری آزمون‌های صلاحیت کارشناسی ماده ۲۷ قانون نظام مهندسی ساختمان ۴ مردادماه امسال

همچنین، زمان برگزاری آزمون‌های صلاحیت کارشناسی ماده ۲۷ قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان روز پنجشنبه ۴ مردادماه امسال است؛ بنابراین ضروری است تا متقاضیان قبل از انجام ثبت‌نام، دستورالعمل ثبت‌نام را به دقت مطالعه و از مفاد آن مطلع باشند.