رییس جمهوری انتخاب کنیم که به ارزش های انقلاب پایبند باشد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

رییس جمهوری انتخاب کنیم که به ارزش های انقلاب پایبند باشد - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، مجتبی ذاکریان شامگاه یکشنبه و در آستانه انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری با حضور در مسجد والفجر محله کاشانک شمیران و گفت‌وگو با حجت الاسلام محمدحسین محمدی امام جماعت، مهران ناظم‌نیا فرمانده بسیج مسجد و دیگر معتمدان محل، حضار را به مشارکت پرشور در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری دعوت کرد.

فرماندار شمیرانات ضمن گرامیداشت دهه مبارک کرامت و یاد و خاطره شهید جمهور و همراهان ایشان، اظهار کرد: قوه مجریه قانون اساسی را پیاده می‌سازد؛ لذا مهم است پس از رئیس جمهور شهید، چه کسی عهده‌دار ریاست جمهوری باشد، در انتخاب نامزد اصلح باید توجه داشت که چه کسی به ارزش‌های انقلاب پایبند است.

‌وی عنوان کرد: در انتخابات پیش‌رو، به احترام خون‌های پاکی که در طول تاریخ بر زمین ریخته شد، غربت و اسارت ائمه اطهار و علمایی که آرزوی تشکیل و تحقق حکومت اسلامی داشتند، نامزدی را انتخاب کنید که به آرمان‌های نظام و انقلاب پایبند باشد و پرچم را همچون شهید رئیسی برافراشته نگاه دارد.

ذاکریان تأکید کرد: امروز در بزنگاه تاریخی هستیم و در انتخاب خود باید مراقبت کنیم طرف احیای ارزش‌های الهی باشیم، تفکر و تأمل داشته باشیم و فریب وعده‌ها را نخوریم که آیندگان ما را سرزنش نکنند.

فرماندار شمیرانات با اشاره به این‌که رأی دادن همانند عبادات فردی نیست و پیامدهای اجتماعی دارد و حقی‌ست که بر گردن ماست، بیان کرد: وظیفه ما انتخاب فردی‌ست که تسهیل‌گر جریان ظهور باشد، تا مبادا نام ما در زمره کسانی که برای ظهور مانع ایجاد کردند، ماندگار نشود.