سفره مهمانی غدیر در مناطق محروم پهن شد

سفره مهمانی غدیر در مناطق محروم پهن شد

همزمان با عید غدیر غم و با حمایت بنیاد مستضعفان از گروه‌های جهادی و مردمی فعال در مناطق محروم، سفره مهمانی غدیر در ۱۳۹۰ نقطه از ایران به‌ویژه مناطق محروم کشور پهن شد.

به گزارش تیتر نیوز همزمان با برگزاری جشن مردمی عید سعید غدیر، با حمایت بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و همراهی گروه‌های مردمی و جهادی، سفره جشن این عید بزرگ در ۱۳۹۰ نقطه از کشور پهن شد. در این جشن بزرگ که در قالب پویش «تو هم مهمان مولایی» برگزار شد، گروه‌های مردمی، جهادی و مساجد مناطق محروم تمامی استان‌های کشور مشارکت داشتند تا سفره اطعام در این عید بزرگ در تمامی مناطق بخصوص مناطق محروم کشور پهن باشد.

با توجه به نقش مساجد در فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی و احیای هرچه بیشتر این نقش محوری، پویش ملی «تو هم مهمان مولایی» در مساجد مناطق محروم سراسر کشور به اجرا درآمد و در این جشن علاوه بر اطعام مهمانان جشن عید بزرگ غدیر، برنامه‌های متنوع فرهنگی با حضور اقشار مختلف در مساجد برگزار شد.

به گزارش مرکز رسانه بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، توزیع بیش از ۲۵۰ تن برنج و بیش از ۳۰ تن شکر در بین ۱۳۹۰ گروه جهادی در ۳۱ استان کشور از جمله اقدامات بنیاد مستضعفان برای پهن کردن سفره این جشن بزرگ مردمی بود.

انتهای پیام